ویدئو آرت شعشعه اثری از کریم ابراهیمی منتشر شد | فیلم

ویدئو آرت شعشعه اثری از کریم ابراهیمی منتشر شد

ویدئو آرت شعشعه اثری از کریم ابراهیمی منتشر شد.

ویدئو آرت شَعشعه با موسیقی و اجرای کریم ابراهیمی و به کارگردانی و تدوین علی ابراهیمی منتشر و در دسترس مخاطبان قرار گرفت.
کریم ابراهیمی، نوازنده‌ی جوان و باتجربه‌ی ساز تنبک، در سال‌های اخیر دست به تجربه‌های مختلفی در ارائه‌ای نوین از تنبک و سازهای کوبه‌ای زده، که به جدی شدن نگاه مخاطب به این قسم از ساز بندی‌های ایرانی نقش داشته است. مدت‌ها پس از ارائه‌ی آلبوم «رستاخیز» (موسیقی برای ترکیب‌های مختلف سازهای کوبه‌ای و تنبک) و همکاری در آلبوم‌ها و اجراهای مختلف، این هنرمند اکنون قصد آن دارد که دست به تجاربی تصویری در حرفه‌ی خود زده، نوازندگی و ریتم را نه‌تنها در مرتبه‌ی هنری شنیداری بلکه تفسیری تصویری از آن ارائه دهد و در این راه تجربه‌ی کارگردانی و تدوین اولین کار بصری جدی خود را به علی ابراهیمی سپرده است.

در این کار، سازندگان اثر سعی بر آشنایی سازی مخاطب با شیوه‌ای تجربی از تصویر مفهومی داشته‌اند، که ایده‌ی نخستین کار، واردکردن ریتم و موسیقی کوبه‌ای با ساز تنبک، به تدوین کار بوده است.

 

ویدئو آرت «شَعشعه» را با اجازه صاحب اثر می‌توانید آنلاین از اینجا ببینید و دانلود کنید.

(۴)

5
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>