تمرینات گروه محمدرضا گلزار برای کنسرت ۲۰ اسفند | فیلم

تمرینات گروه محمدرضا گلزار برای کنسرت ۲۰ اسفند

تمرینات گروه محمدرضا گلزار برای کنسرت ۲۰ اسفند  را از موج آنلاین تماشا کنید.

محمدرضا گلزار در دور جدید فعالیت‌های موسیقایی‌اش در پایتخت روی صحنه می‌رود.

 

این هنرمند سرشناس که فعالیت هنری خود را با حضور در گروه «آریان» آغاز‌ کرده بود، پس از حضوری پررنگ در عرصه سینما به تازگی بار دیگر روی موسیقی متمرکز شد. پیش از این و در سال‌های پایانی دهه ۸۰، گلزار کنسرت‌هایی را با گروهی به سرپرستی خودش تحت عنوان «ریزار» برگزار کرده بود که مازیار فلاحی، بابک جهانبخش، روزبه نعمت‌اللهی، سهراب پاکزاد و امیر طبری خوانندگان آن بودند و در واقع اولین کنسرت‌هایشان را در قالب این گروه تجربه کردند.

 

گلزار که در دور جدی فعالیت‌های «ریزار»، تور کنسرت‌هایش را ۲۹ دی‌ماه با اجرا در بندرعباس آغاز‌ کرد، ۲۰ اسفندماه ۱۳۹۵ طی دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران روی صحنه خواهد رفت. رهبری ارکستر این هنرمند بر عهده «حامد برادران» است.

 

کنسرت‌های محمدرضا گلزار به همت موسسه «اکسیر نوین» به مدیریت «محمدرضا خانزاده» برگزار خواهد شد و بلیت‌های آن از طریق سایت اکسیرکنسرت به فروش می‌رسد.

 

خانزاده گفته است : آقای «حامد برادران» رهبر ارکستر گروه محمدرضا گلزار است. تغییرات جزئی در گروه داشتیم و روی کیفیت اجرایی ارکستر کار کرده‌ایم و تا زمان اجرای بیستم اسفندماه تمرین‌های ارکستر به شکل مستمر پیگیری می‌شود.

 

(۶۰)

61
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>