خوانندگی زیبای بامداد فلاحتی و همراهی ساز دیوان | فیلم

خوانندگی زیبای بامداد فلاحتی و همراهی ساز دیوان

خوانندگی زیبای بامداد فلاحتی و همراهی ساز دیوان :

این خواننده جوان متولد هشتم تیرماه ۱۳۶۱ شهر یزد و فارغ التحصیل رشته سرامیک صنعتی است .وی اکنون نیز دانشجوی موسیقی جهاددانشگاهی دانشگاه تهران است . وی آواز را از کودکی نزد پدر خود «سیدحسین فلاحتی» آغاز کرد . همچنین ساز تنبک را نزد «مهدی مثنوی» و سپس ساز سه‌تار را با «اصغر حسینی» فرا گرفت .

 

در ادامه یادگیری آواز صداسازی را نزد استاد «پرویز مشکاتیان» ، ردیف آوازی را نزد استاد «احمد ابراهیمی» و «محسن کرامتی» و مکتب اصفهان را نزد زنده یاد «حسین عمومی» فرا گرفت. فلاختی حدود پنج سال است که با گروه ” جلال ذوالفنون ” همکاری می کند و کنسرتهای متعددی را در داخل و خارج از کشور داشته است .
” باز باران ” اولین کار « بامداد فلاحتی » در قالب آلبوم است . وی در فستیوال موسیقی هند شرکت داشته است . آلبومهای بی من مرو و هفت شهر عشق و دلامون گرفته یا علی به بازار آمده است . همچنین آلبوم سیم آخر نیز قرار بود در مهرماه روانه بازار شود .
آلبوم ” باز باران” متشکل از ۵ قطعه با نامهای « بازباران» در مایه شوشتری بر اساس اشعاری از « گلچین گیلانی » (میر فخرایی ) ، « شب فراق » بر روی شعری از (رهی معیری) ، « جان جهان » در چهارگاه و بیداد از اشعار (مولانا) ، « نشان بی نشانی » در مایه شوشتری و اصفهان (مولانا) و قطعه بی کلام « در ثنای نبی اکرم (ص) » در دستگاه اصفهان است که نوازندگانی چون « فردین کریم خاوری : سه تار ، سه تار باس ، هم خوان» ، « مهرداد کریم خاوری : دف ، ضرب زورخانه » ، « فردین لاهور پور : نی ، هم خوان » ، « آزاد میرزاپور : تارباس » ، « بامداد فلاحتی » را به عنوان خواننده همراهی کرده اند . این آلبوم به همت مرکز موسیقی حوزه هنری منتشر شده است

 

(۱۵)

16
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>