کنسرت حامی ۷ اسفند در تالار وحدت | فیلم

کنسرت حامی ۷ اسفند در تالار وحدت

کنسرت حامی ۷ اسفند در تالار وحدت را از موج آنلاین تماشا کنید.

نخستین شب از کنسرت خواننده آلبوم «یک لحظه عاشق شو» شنبه شب هفتم اسفند در تالار وحدت تهران میزبان علاقه مندان موسیقی بود.

این خواننده در ابتدای سخنانش گفت: اجرا در تالار وحدت همیشه آروزی من بود و این روزها که تقریبا هر چند ماه یکبار در آن به اجرای برنامه می پردازم، اجرای خوشایندی دارم و لذت می برم. به هر حال بزرگی به پول و قدرت و قد و وزن آدم ها نیست. بزرگی به دل آدم هاست و امشب می خواهم یکی از این آدم های بزرگی را که همیشه در کنار من بوده و حمایتم کرده را در همین ابتدای کنسرت به همه معرفی می کنم و خواهش می کنم به احترامش از جای تان بلند شوید و برایش دست بزنید. رضاتاجبخش یکی از همین آدم های بزرگی است که در همه این سال ها او را می شناسم و برایم محترم است.

رضا تاجبخش سرپرست ارکستر، محمدرضا عقیلی تنظیم برای ارکستر، رضا لمعانی، کسری سبکتکین، علیرضا میرآقا، ترانه پوریوسف، بهرنگ معتمدی، علی جعفری پویان، تینا جامه گرمی اعضای ارکستر حامی در این کنسرت را تشکیل می دادند.

این کنسرت به همت موسسه «کامیاب بهاران»، به تهیه کنندگی علی حق‌شناس و مدیریت اجرایی سیاوش خلبانی روی صحنه رفت.

(۲۹)

30
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>