واکنش علیشمس به دربی ۸۴ استقلال و پرسپولیس | فیلم

واکنش علیشمس به دربی ۸۴ استقلال و پرسپولیس | فیلم

واکنش علیشمس به دربی ۸۴ استقلال و پرسپولیس . علیشمس با انتشار این ویدیو در اینستاگرام خود نوشت :‌

الان تو رختکن 😂😂😂😂 بچه ها من نه استقلالیم نه پرسپولیسی این فیلم خنده دار بود گذاشتم

علی شمس متولد آذرماه ۱۳۶۶ در انگلیس، خواننده رپ است.

اصالتش به استان گلستان بر میگردد، اسم و فامیلشو با هم ترکیب کرد و نام هنری علیمشس رو برگزید، آرزویش اجرا در برج میلاد است.

بخشی از مصاحبه :

دوست دارم بالاخره یک‌بار برج میلاد برنامه اجرا کنم.

آن لحظه برای من لحظه باشکوهی است حتی تصویرسازی آن لحظه هم برای من سخت و نفس‌گیر است ولی همه تلاشم را برای رسیدن به آن انجام خواهم داد.

فوتبال رو خیلی دوست دارم ولی چون دستم اسیب دیده زیاد نمیتونم فوتبال بازی کنم چون بیفته زمین دستم در میره و دویدن رو هم خیلی دوست دارم ، چون استعداد چاغی هم دارم زیاد میدوم تا چاق نشم.

تو این مدت فعالیت با افراد زیادی همکاری داشتی، میشه درموردش توضیح بدی؟

اول کارم رو با سعید کرمانی شروع کردم. سبک ما ترکیبی از موسیقی پاپ و رپ بد که این روزا با عنوان گفتاواز معروف شده، و ما تو این زمینه قطعات زیادی با هم کار کردیم و بعد هم با ساسی مانکن اشنا شدم. سبک کارای من عوض شد و بیشتر کارای شاد انجام میدادیم و پس از ان سعی کردم که بیشتر کارهای خودم رو بصورت انفرادی انجام بدم و قطعاتی با فضای ارام که بیشتر به سلیقه خودم نزدیک هستند رو کار کردم.

 

(۹۱)

92
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>