تعجب خواننده گروه آریان از نظامی شدن آهنگ پرواز | فیلم

تعجب خواننده گروه آریان از نظامی شدن آهنگ پرواز

تعجب خواننده گروه آریان از نظامی شدن آهنگ پرواز .

علی پهلوان خواننده گروه آریان در تازه ترین پست اینستاگرامش با انتشار این ویدیو نوشت :

((من آهنگ پرواز رو همه جوره شنیدم، از نوازنده ی ویلن سر چهار راه تا نوازنده های مجلسی تا اجرای با ساکسفون. این یکی رو هیچ وقت فکرشو نمی کردم :)) یادش بخیر روزایی که اجازه نداشتیم این آهنگ رو روی صحنه اجرا کنیم، حالا شده آهنگ گروه موزیک نظامی ))

آریان، نام یک گروه موسیقی پاپ ایرانی است که کار خود را از نیمه نخست سال ۱۳۷۸ با ۱۰ عضو آغاز کرد.

مدتی بعد از آغاز کار، علیرضا طباطبایی نوازندهٔ ساز درام به آنها پیوست، اما پس از آن محمدرضا گلزار (گیتار) و امیرحسین مستعد (گیتار بیس) گروه را ترک کردند. امیرحسین مستعد در یکی از کنسرت‌های این گروه در خارج از کشور ماند و به ایران بازنگشت. همین امر باعث شد تا مدتی این گروه اجازهٔ برپایی کنسرت نداشته باشند.

گروه آریان در سال ۱۳۸۷ نخستین آهنگ مشترک خود را با کریس دی برگ خواننده مشهور ایرلندی در تهران اجرا کرد. این آهنگ «The words i love you» نام دارد.

در زمستان سال ۱۳۷۷ برای اولین بار علی پهلوان و پیام صالحی با هم آشنا شدند، هر دو آنها در ارتش دوران خدمت سربازی در کرمانشاه را طی می‌کردند. در طی این دوره، این دو نفر بیشتر به علاقه‌مندیهای یکدیگر آشنا شدند، هردو شعر می‌گفتند، آواز می‌سراییدند، گیتار می‌نواختند و می‌خواندند.

 

(۲۳)

24
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>