عاشقانه هاى حامى در شب هفتم و هشتم اسفند ماه در تالار وحدت تهران | فیلم

عاشقانه هاى حامى در شب هفتم و هشتم اسفند ماه در تالار وحدت تهران | فیلم

عاشقانه هاى حامى در شب هفتم و هشتم اسفند ماه در تالار وحدت تهران

خواننده آلبوم «یک لحظه عاشق شو» در تاریخ ۷ و ۸۸ اسفند ماه در تالار وحدت به اجرای برنامه می‌پردازد.

حامی که ماه گذشته کنسرت «یلدای حامی» را در همین سالن روی صحنه برده بود، درباره جدیدترین اجرای خود معتقد است: «در این کنسرت قرار بود با هفت نفر برنده مسترکلاس آوازى که پارسال برگزار شد، شرکت کنیم.  قرار بود در کنسرت آذر ماه این اتفاق بیفتد. برای کنسرت ٧ و ٨ اسفند ماه هم که مجوز گرفتم و قرار بود بچه‌ها مشترکا روی استیج بخوانند که هنوز قطعه موسیقى باکلامى که قرار بود ضبط کنیم، آماده نبود. به هر ترتیب قرار شده که در این کنسرت روی استیج نباشند و در کنسرت بعدی روی این پروژه عملی شود.

علاوه بر این قرار بود من با مهدی محمدی یک قطعه در کنسرت اسفند ماه بخوانم و به دلیل اینکه مجوز آن هنوز صادر نشده است، وی برای این کنسرت روی استیج نمی‌آید. قرار است باز هم قطعاتی که مردم با آن خاطره داشته و دوستشان دارند در این کنسرت خوانده شود.

همچنین قطعه جدیدی که قرار بود دو ماه پیش منتشر شود، ولی با قانون جدید ارشاد منتشر نشد را در این کنسرت اجرا می کنم. حال و هوای اجرای ۷ و ۸ اسفند شبیه به کنسرت های قبلی است و شباهتی که با کنسرت های قبلی من دارد این است که تغییرى در ارکستر و سازبندى قطعات ایجاد نشده. تهیه کنندگان این کنسرت در شرکت “کامیاب بهاران” هم کارشان را خوب بلدند و در بهترین حالت همه چیز را مدیریت کرده اند.

کنسرت حامی در تاریخ ۷ و ۸ اسفند در تهران و تالار وحدت به همت موسسه «کامیاب بهاران» و تهیه کنندگی «علی حق شناس» برگزار خواهد شد.

(۱۳)

14
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>