اولین کنسرت بزرگ مهدی یغمایی در تالار وحدت تهران برگزار شد | فیلم

اولین کنسرت بزرگ مهدی یغمایی در تالار وحدت تهران برگزار شد

اولین کنسرت بزرگ مهدی یغمایی در تالار وحدت تهران برگزار شد.

 

«مهدی یغمایی» برای اولین‌بار در پایتخت روی صحنه رفت. کنسرت این خواننده شامگاه هفدهم بهمن‌ماه و طی دو سانس در تالار وحدت تهران به تهیه‌کنندگی موسسه فرهنگی هنری «رنگین کمان هنرجوان» به مدیریت «سپهر صاحبی» برگزار شد. این برنامه در حقیقت کنسرت آلبوم «چمدون تو» محسوب می‌شد. البته این خواننده قطعاتی از آلبوم «یه دنیا حرف» و همچنین تک‌آهنگ‌های پرطرفدارش را هم در این برنامه با تنظیم‌های متفاوتی روی صحنه برد. از سوی دیگر اجرای این خواننده در تالار وحدت بازتاب‌های گوناگونی داشت چون تا کنون فقط چند خواننده معدود پاپ موفق به برگزاری کنسرت رسمی در این سالن شده‌اند.

مهدی یغمایی در این کنسرت ارکستری به رهبری «پورزاد علایی» را همراه خود داشت و سازبندی آنها کاملاً آکوستیک و بدون استفاده از لپ‌تاپ و سکوئنس بود. همین مسأله باعث شده بود تا آن دسته از کارهای مهدی یغمایی که تنظیم الکترونیک داشتند هم در این برنامه با استایل متفاوتی اجرا شوند. یغمایی کنسرتش را با قطعه «حال عجیب» آغاز کرد و نسخه جدید این کار هم ریتمیک بود اما با محوریت سازهایی نظیر پرکاشن و گیتاربیس خوانده شد.

 

مهدی یغمایی پس از این قطعه و در میان تشویق‌های دوستدارانش گفت:«هفدهم بهمن‌ماه به یادماندنی‌ترین روز زندگی من است که با حضور شما در حافظه هنری من به یادگار می‌ماند.» یغمایی در ادامه پس از قطعه «بهترین حس»، قطعه «من عاشقت شدم» را خواند. اثری که در برنامه «شب کوک» پخش شده بود و توانست جای خودش را در میان طرفداران مهدی یغمایی باز کند و در این کنسرت هم با همخوانی زیاد در سالن همراه شد. قطعه «حسادت» یکی دیگر از کارهایی بود که با تنظیم جدید در این برنامه اجرا شد و نسخه کنسرتی آن فضایی سه‌ضربی و نزدیک به والس داشت.

 

(۱۱۳)

114
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>