وقتی حافظ ناظری روی شن های ساحل مینویسه عاشقتم ایران و میگه زنده باد خلیج همیشه فارس | فیلم

وقتی حافظ ناظری روی شن های ساحل مینویسه عاشقتم ایران و میگه زنده باد خلیج همیشه فارس | فیلم

وقتی حافظ ناظری روی شن های ساحل مینویسه عاشقتم ایران و میگه زنده باد خلیج همیشه فارس . این خواننده در جریان تو کنسرت های خود در بندرعباس به سر میبرد.

یادگیری موسیقی را از نه سالگی در نزد پدرش آغاز کرد. او نوازنده حافظ (ساز) و دف می‌باشد. وی ساز حافظ را بر اساس ساز سه تار و الهام از نامحافظ شیرازی ابداع کرده است.

پس از به بازار آمدن اولین آلبوم حافظ ناظری و انتشار ادعاهای وی دربارهٔ فعالیتهای موسیقایی و تحصیلاتش در آمریکا، سجاد پورقناد اولین انتقادها را دربارهٔ او، در مجله گفتگوی هارمونیک منتشر کرد. همچنین پس از انتشار دومین اثر او هوشنگ کامکار در نامه‌ای سرگشاده انتقادات گسترده‌ای را نسبت به آهنگسازی و نوع تبلیغات وی در روزنامه شرق به انتشار رساند

نوازنده آلبوم بُعد یازدهم ادامه داد: بدین خاطر است که حدود ۶۰درصد، اجرای کنسرت ها افت کرده و مردم از موسیقی های تولیدی خسته شده اند. وی درباره همکاری مشترک با نسل جوان موسیقی شیراز بیان کرد: آنچنان با فضای موسیقی شیراز آشنا نیستم اما امیدوارم با کمک نهادهای فرهنگی، گام های تازه ای برای این نسل از علاقه مندان موسیقی ایرانی و کلاسیک بردارم تا مانند ادبیات و هنر شیراز که زبانزد خاص و عام در دنیاست کاری انجام گیرد. افتخار می کنم با هنرمندان همسو با موسیقی خود به تولید اثر برسیم، البته محدودیت هایی در این راه وجود دارد که برای ساختن موسیقی ماندگار سد راه است، زیرا برای آن اعتقادی در میان نیست.»

(۱۸)

19
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>