حسن جوهرچی در پشت‌صحنه تولید قطعه نفرین | فیلم

 

حسن جوهرچی در پشت‌صحنه تولید قطعه نفرین

حسن جوهرچی در پشت‌صحنه تولید قطعه نفرین را از موج آنلاین تماشا کنید.

حسن جوهرچی» بازیگر سینما و تلویزیون که در عرصه موسیقی نیز فعالیت‌هایی داشت، ۱۵ بهمن ۱۳۹۵ در سن ۴۸ سالگی درگذشت.

جوهرچی که اخیراً از عارضه کبدی رنج می‌برد و گاهی به همین دلیل در بیمارستان نیز بستری شده بود، حوالی ساعت ۵ صبح جمعه ۱۵ بهمن چشم از جهان فروبست.

این بازیگر در سریال‌هایی چون «در پناه تو»، «در قلب من»، «پیله‌های پرواز»، «جابر ابن حیان»، «فاکتور هشت»، «فاصله‌ها» و «کیمیا» و فیلم‌های سینمایی‌ای چون «آبی»، «دو زن»، «ضیافت»، «سلطان»، «بادام‌های تلخ»، «آقای رییس جمهور» و… هنرنمایی کرده بود.

جوهرچی با اهالی موسیقی ارتباط خوبی داشت و در چند اثر موسیقایی نیز به دکلمه پرداخته بود که از جمله‌ آنها به قطعه «نفرین» با صدای او و «دامون نوردین» می‌توان اشاره کرد که سال گذشته از سایت «موسیقی ما» منتشر شده بود. قطعه‌ای که «فیروز ویسانلو» تنظیم و نوازندگی گیتار آن را بر عهده داشت .

فیروز ویسانلو با انتشار عکسی از خودش و زنده‌یاد جوهرچی نوشته: «رفتنت مثل یه حادثه برام موندنیه… مرد بسیار دوست داشتنی و هنرمند و انسان والامقام… خداوند روحت را قرین رحمت سازد.»

 

«نفرین»، قطعه ای از آلبوم «بی تکرار» با صدای «دامون» است که با تنظیم مجدد به همراه گیتارنوازی «فیروز ویسانلو» به عنوان تک آهنگ قبل از انتشار آلبوم در دسترس مخاطبین قرار گرفته است.

(۲۸)

29
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>