سینا شعبانخانی در کنسرت بهمن امید حاجیلی : با امید کلی امید گرفتم | فیلم

سینا شعبانخانی در کنسرت بهمن امید حاجیلی : با امید کلی امید گرفتم | فیلم

سینا شعبانخانی در کنسرت بهمن امید حاجیلی : با امید کلی امید گرفتم . شعبانخانی در اینستاگرام خود نوشت :

 

کنسرت امید عزیزم کلی خوش گذشت . تو این خستگی و ناامیدی از خیلی چیزا با امید کلی امید گرفتم❤❤❤ @kambiz.taheri

خواننده آلبوم حاجیلیتو ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ به همت شرکت رویال هنر پارس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه رفت.

خواننده آلبوم «حاجیلیتو» در اجرای خود با گروه ارکسترش منتخبی از آثار جدید و قدیمی‌اش را روی صحنه برد.

حاجیلی درباره آلبوم جدیدش گفته :«آلبوم پس از هشت سال منتشر شد و امیدوارم انتشار آلبوم بعدی اینقدر طولانی نشود چون دوست دارم آلبوم‌های زیادی منتشر کنم. من در طول این مدت تک‌‌آهنگ‌های زیادی را به صورت رایگان منتشر کردم ولی این بار می‌خواهم به خاطر زحمات زیادی که برای آلبوم کشیده شده است از آن حمایت و نسخه اصلی را تهیه کنید.»

امید حاجیلی استادِ اسبقِ دانشکده موسیقی صداوسیما و استاد حال حاضر دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی است. نوازندهٔ حرفه‌ای ساز ترومپت که در بسیاری از آلبوم‌های موسیقی حضور داشته، سابقه ده سال نوازندگی در ارکستر سمفونیک تهران ،ارکستر فیلارمونیک تهران، ارکستر سمفونیکِ صدا و سیما و دیگر ارکسترهای کلاسیک که تا به امروز وجود داشته‌اند را در کارنامه اش دارد. آهنگسازی و تنظیم چندین قطعه در آلبوم‌های مختلف و همکاری با خوانندگانی چون علیرضا عصار، سیروان خسروی، محسن چاوشی (قطعه مردم آزار)، علی لهراسبی، خشایار اعتمادی، حامی، نیما مسیحا، شاهکار بینش پژوه، محمد زارع، جمشید عزیزخانی و … از جمله فعالیت‌های این هنرمند بوده است.

(۴۳)

44
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>