آهنگ سرما نزدیکه مهدی یراحی از آلبوم چهارم آینه قدی | فیلم

آهنگ سرما نزدیکه مهدی یراحی از آلبوم چهارم آینه قدی | فیلم

آهنگ سرما نزدیکه مهدی یراحی از آلبوم چهارم آینه قدی . یراحی در اینستاگرام خود نوشت :

بخشى از قطعه “سرما نزدیکه” که در آلبوم چهارم “آینه قدى” خواهید شنید.

دوست دارم قبل از انتشار آلبوم از دوست و برادر هنرمندم سعید زمانى تشکر ویژه کنم که فارغ از هنرش تمام وسواس هاى من رو صبورى کرد و همکاریهامون رو به بهترین نحو به سرانجام رسوند. سعید عزیز در این مجموعه زحمتِ تنظیم ۶ قطعه رو کشیده که امیدوارم هنرش به دلهاتون بشینه.

مجید عبدی (تهیه کننده چهارمین آلبوم رسمی یراحی) با اعلام تاریخ ۱۹ بهمن ماه به عنوان تاریخ انتشار آلبوم جدید مهدی یراحی در بازار موسیقی کشور گفت: «آلبوم جدید  یراحی «آینه قدی» نام گرفته است و در تاریخ ۱۹ بهمن ماه در سراسر کشور توزیع خواهد شد. »

 

عبدی در توضیح جزئیات بیشتری از این آلبوم گفت: «ترانه‌های این آلبوم از سروده‌های روزبه بمانى، آرش مهرابى، امیرعلى بهادرى، امیرحسین مساح و رضا شاهین است. آهنگسازی قطعات این آلبوم بر عهده مهدى یراحى، امیرعلى بهادرى، احسان نى زن، وحید پویان و اسحاق اسدبیگى است و سعید زمانى، هومن نامدارى، پیمان میرزایى، اسحاق اسدبیگى و خود مهدى یراحى نیز تنظیم قطعات آلبوم را انجام داده‌اند.»

 

این تهیه کننده همچنین از برنامه ریزی های مفصل برای برگزاری مراسم رونمایی و جشن امضای این آلبوم خبر دادو گفت: «مراسم رونمایی و جشن امضای این آلبوم با حضور دوستداران این خواننده و اهالی رسانه برگزار خواهد شد و آلبوم اولین بار در همین مراسم رونمایی و در اختیار دوستداران مهدی یراحی قرار خواهد گرفت. زمان دقیق و جزئیات بیشتر این مراسم به زودی از طریق شبکه های اجتماعی و رسانه های رسمی منتشر اطلاع رسانی خواهند شد.»

(۳۳)

34
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>