کنسرت امید حاجیلی ۱۳ بهمن در سالن میلاد نمایشگاه برگزار شد | فیلم

کنسرت امید حاجیلی ۱۳ بهمن در سالن میلاد نمایشگاه برگزار شد

کنسرت امید حاجیلی ۱۳ بهمن در سالن میلاد نمایشگاه برگزار شد.

حاجیلی درباره این کنسرت نوشت :

((کنسرت ١٣ بهمن هم با حال خوب و لطف شما عزیزان تموم شد. یک شب فوق العاده براى من و گروه و عوامل… امیدوارم اونقدر که به ما خوش گذشته به عزیزانى هم که اومدن خوش گذشته باشه  انرژى خیلى بوووود، مثل همیشه…. واقعاً ممنونم و خدا رو شکر..))

خواننده آلبوم حاجیلیتو ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ به همت شرکت رویال هنر پارس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه رفت.

خواننده آلبوم «حاجیلیتو» در اجرای خود با گروه ارکسترش منتخبی از آثار جدید و قدیمی‌اش را روی صحنه برد.

حاجیلی درباره آلبوم جدیدش گفته :«آلبوم پس از هشت سال منتشر شد و امیدوارم انتشار آلبوم بعدی اینقدر طولانی نشود چون دوست دارم آلبوم‌های زیادی منتشر کنم. من در طول این مدت تک‌‌آهنگ‌های زیادی را به صورت رایگان منتشر کردم ولی این بار می‌خواهم به خاطر زحمات زیادی که برای آلبوم کشیده شده است از آن حمایت و نسخه اصلی را تهیه کنید.»

امید حاجیلی استادِ اسبقِ دانشکده موسیقی صداوسیما و استاد حال حاضر دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی است. نوازندهٔ حرفه‌ای ساز ترومپت که در بسیاری از آلبوم‌های موسیقی حضور داشته، سابقه ده سال نوازندگی در ارکستر سمفونیک تهران ،ارکستر فیلارمونیک تهران، ارکستر سمفونیکِ صدا و سیما و دیگر ارکسترهای کلاسیک که تا به امروز وجود داشته‌اند را در کارنامه اش دارد. آهنگسازی و تنظیم چندین قطعه در آلبوم‌های مختلف و همکاری با خوانندگانی چون علیرضا عصار، سیروان خسروی، محسن چاوشی (قطعه مردم آزار)، علی لهراسبی، خشایار اعتمادی، حامی، نیما مسیحا، شاهکار بینش پژوه، محمد زارع، جمشید عزیزخانی و … از جمله فعالیت‌های این هنرمند بوده است.

 

 

 

 

(۱۰۹)

110
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>