امیر عباس گلاب از غرور و تکامل انسان در برنامه چهارگوش آپارات میگوید | فیلم

امیر عباس گلاب از غرور و تکامل انسان در برنامه چهارگوش آپارات میگوید | فیلم

امیر عباس گلاب از غرور و تکامل انسان در برنامه چهارگوش آپارات میگوید.

دوستان عزیزم مصاحبه من و امین قبادو میتونید از سایت آپارات در برنامه چهار گوش ببینید در ضمن صحبتهای منو کامل گوش کنید تا سوء تفاهمتون از درک مردم از موسیقیرو متوجه بشید ما مردم فهیم و با شعورم زیاد داریم در هر زمینه ای دوستون دارم با تشکر از زهرا عاملی و علی اوجی عزیزم .

وی از سن ۷ سالگی موسیقی را را با آواز سنتی نزد پدر خود شروع کرد و آموخت.از سن ۱۴ سالگی به نواختن گیتار پرداخت و گرایش به سبک پاپ و راک آورد.امیر عباس گلاب تحصیلات موسیقی دارد و برای دوره ای کوتاهی نزد استاد محمد نوری شروع به کار کرد .اولین موزیک پخش شده از ایشون ” فقط برو” بود بعد از اون آهنگ زیبای “توبه ” می باشد و هم چنین تیتراژ سریال محبوب “ستایش ” آخرین کار گلاب بود.

«امیر عباس گلاب» پس از این‌که توانست با انتشار تک قطعات خود، نظر مثبت طیف گسترده‌ای از مخاطبان را جلب کند بر روی آلبومش متمرکز شد و حال تولید آن را به پایان رسانده است.این خواننده جوان و خوش‌آتیه از مدت‌ها قبل پروسه تولید آلبوم جدیدش را آغاز کرده بود .در حال حاضر این اثر روند اخذ مجوز و امور اداری را طی می‌کند و احتمال انتشار آن در سال جاری بسیار زیاد است.او چند تک‌آهنگ نظیر «دلخوشی»، «تو از کجا پیدات شد» ,«لعنت» و «از تو ممنونم» را منتشر کرده که مورد توجه قرار گرفته‌اند.

گلاب درباره آخرین وضعیت آلبوم جدیدش در آخرین مصاحبه اش به «موسیقی ما» گفت:«آلبوم من چند ماه است که با یک تیم حرفه‌ای جمع شده است.گروه ارکستر هم در حال حاضر مشخص شده و چند جلسه تمرین هم داشتیم.

(۱۳۵)

136
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>