واکنش بنیامین بهادری به درگذشت هم وطنان کرد و تعویق کنسرت بانه | فیلم

واکنش بنیامین بهادری به درگذشت هم وطنان کرد و تعویق کنسرت بانه | فیلم

واکنش بنیامین بهادری به درگذشت هم وطنان کرد و تعویق کنسرت بانه . بنیامین در اینستاگرام خود نوشت :‌

# سلام
در این شرایطى که مردم عزیز منطقه بانه و سردشت براى نجات هموطن هامون جانانه اقدام کردند حتى با دست خالى و کمترین امکانات، ما هم براى قدردانى و همراهى با این عزیزان کنسرت #بانه را به وقت مناسب ترى موکول مى کنیم.
# هه لسه برا گیان له باوشت که م
# من چون ده توانم فه راموشت که م
#بژى_کورد

 

اولین اثر‌رسمی بنیامین آلبوم ۸۵ نام داشت. این آلبوم که به‌صورت اتفاقی توسط تنظیم کنندهٔ آلبوم لو‌رفت، با ترانه دنیا دیگه مثل تو نداره که با نام خاط‌ره‌ها در آلبوم قرار‌داشت، شروع می‌شد. 

شاعر‌ ترانه‌های  آلبوم سید فرید احمدی و تنظیم  نیما وارسته بود. این آلبوم شامل ١٠ قطعه بود که قطعه دختر‌آفتاب از آن حذف شد.

دومین اثر‌بنیامین بهاد‌ری که پس از کش‌و‌قوس‌های فراوان و بعد از‌بیش از ۱۰ بار‌ به تعویق افتادن بالاخره در ‌۸ اردیبهشت ۱۳۸۸ منتشر‌ شد. 

بر‌طبق ر‌وال آلبوم قبلی نام این آلبوم هم ۸۸ گذاشته شد و در‌ همان رو‌زهای اول توجه همگان را به‌خود جلب کرد. 

بنیامین ۸۸ در‌عرض یک‌ هفته توانست به فروش۵۰۰۰۰۰ نسخه‌ای دست پیدا کند که در‌ نوع خود و در‌ ایران که اکثر‌ مخاطبان آهنگ‌ها را از‌ اینترنت دانلود می‌کنند، یک فروش قابل توجه است. 

(۴۰)

41
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>