اجرای زنده رابی ویلیامز در کنسرت همراه با زیرنویس فارسی | فیلم

اجرای زنده رابی ویلیامز در کنسرت همراه با زیرنویس فارسی

اجرای زنده رابی ویلیامز در کنسرت همراه با ترجمه فارسی را از موج آنلاین تماشا کنید.

یکی از آهنگای زیبای رابی ویلیامز هست با عنوان I Will Talk And Hollywood Will Listen .

این اجرا مربوط به کنسرت رویال آلبرت هال سال ۲۰۰۱ هست.

رابرت پیتر ویلیامز، مشهور به رابی ویلیامز (به انگلیسی: Robbie Williams) متولد ۱۳ فوریه ۱۹۷۴ در استک-آن-ترنت (Stoke-On-Trent)، هنرپیشه، خواننده و آواز نویس پاپ و راک انگلیسی است.

وقتی سه ساله بود، پدر و مادرش جدا شدند و او بهمراه خواهر و مادرش بزرگ شد. بدلیل شیطنت نتوانست در دبیرستان موفق باشد. ابتدا به کار فروشندگی مشغول شد. سپس به تشویق مادرش به آزمون صدا برای آگهی گروه تیک دت رفت و در آنجا پذیرفته شد. در سال ۱۹۹۰ به گروه تیک دت پیوست و پنج سال موفق را با این گروه تجربه کرد. در سال ۱۹۹۵ از این گروه جدا شد. در ۲۷ ژوئن ۱۹۹۶، با اتمام قراردادش با شرکت «بی ام جی»  با شرکت کریسالیس رکوردز قرار داد بست و از آن پس تا سال ۲۰۰۹ بصورت انفرادی کار کرد و در این سال دوباره به گروه “تیک دت” بازگشت و آلبوم “ری تیک دت” را به بازار عرضه کردند.

 

رابی ویلیامز، ستاره بریتانیایی موسیقی پاپ در مراسم جوایز موسیقی اکو که در آلمان برگزار شد، به جایزه بهترین خواننده مرد دست یافته بود.

 

(۶۳)

64
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>