کنسرت کاکو بند ۹ بهمن از زاویه پشت استیج | فیلم

کنسرت کاکو بند ۹ بهمن از زاویه پشت استیج | فیلم

کنسرت کاکو بند ۹ بهمن از زاویه پشت استیج

نوشته موسیقی ما: همانطور که ظاهراً از لطیفه‌ها و شوخی‌های این روزهای فضای مجازی برمی‌آید، کاکوبند هیچ ندارد جز آواهایی که به کلمه بدل نشده‌اند و تعجب آنهایی را که هوادار این گروه نیستند را در مواجهه با خیل عظیم طرفدارانشان برمی‌انگیزد.

در حالی‌که کاکوبند نیاز امروز ما و جهان ماست؛ جهان شلوغ و پر سر و صدا و کلمه ما که آواهای اولیه‌اش را، طبیعتش را فراموش کرده.

کاکوبند آمده که همان طبیعت فراموش‌شده، همان خلقتی که قرار بوده بر اساس آن انسان با آن روح دمیده ‌شده‌ در وجودش آن را دنبال کند باشد.

این گروه انگار قرارش بر آرام کردن دل آدم‌های خسته این روزگار گذاشته.

همچون پرنده‌ای که در کلیپ این گروه، شب گذشته به نمایش درآمد و در آرزوی آزادی از میان سنگ‌ها و سیمان‌ها و برج و باروها بود.

هرچند که پیش از این هم، گروه‌های دیگری در دنیا این سبک موسیقی را دنبال کرده بودند، اما برای مخاطب ایرانی که همیشه علاقه دارد گروه مورد علاقه‌اش را از نزدیک ببیند و پای اجرایش بنشیند، کاکوبند داستانی است متفاوت.

 

بی‌شک آنهایی که هیجان مواجهه با گروه محبوبشان را در جشنواره موسیقی داشتند،به این خواسته‌شان رسیدند،

گرمایی که روز اول و سانس اول جدول سی و دومین جشنواره فجر به خود دید را بی‌شک می‌توان مدیون هواداران پرشور و امیدوار کاکوبند دانست.

کاکوبندی‌ها هم کم نگذاشتند؛ آنچه در توان داشتند را با خود آورده بودند و شکرگذاری دسته جمعی‌شان را در مشایعت هواداران و وفادارانشان برگزار کردند.

حالا این گروه در دیداری تازه با مخاطبانش قرار دارد که انتظار می رود چون گذشته مورد استقبال قرار بگیرد.

(۲۸)

29
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>