لیلا بلوکات و آرامشی که از کنسرت موسیقی تلفیقی نوبت عاشقی میگیرد | فیلم

لیلا بلوکات و آرامشی که از کنسرت موسیقی تلفیقی نوبت عاشقی میگیرد | فیلم

 لیلا بلوکات و آرامشی که از کنسرت موسیقی تلفیقی نوبت عاشقی میگیرد . بلوکات با انتشار تیزر این کنسرت که در تاریخ ۱۵ و ۱۶ بهمن برگزار میشود از هشتگ آرامش و ابراهیم اثباتی استفاده کرد که اثباتی آهنگساز این اثر میباشد.

 

این کنسرت به گفته ابراهیم اثباتی سرپرست گروه با بهره گیری از عناصری همچون حرکت، سایه، انتشار رایحه ای خاص در تالار و … ارتباط بیشتری با مخاطب برقرار می کند تا جایی که حتی در لحظاتی حس بویایی تماشاگران را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

در بخشی از این کنسرت مناظره میان خسرو و فرهاد اجرا می شود که در این بخش سیروس اسنقی به ایفای نقش نظامی می پردازد؛ این درحالی است که هوروش خلیلی، رزماری عیسی پور، مریم شریف زاده و نسیم ادبی به عنوان همخوان در این کنسرت ۴۸ نفره حضور خواهند داشت.

قطعات «نیستان»، «طبّال پیر»، «عشقبازان»، «نوبهار»، «ایران»، «عاشق هوشیار»، «ذره صفت»، «می» و «وصل یار» قطعاتی است که در بخش اول و دوم این کنسرت اجرا می شود.

(۳۷)

38
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>