کنسرت علیرضا قربانی ۸ بهمن ماه در برج میلاد برگزار شد | فیلم

کنسرت علیرضا قربانی ۸ بهمن ماه در برج میلاد برگزار شد

کنسرت علیرضا قربانی امشب ۸ بهمن ماه ۱۳۹۵ در برج میلاد برگزار شد.

تور کنسرت‌های زمستانی «علیرضا قربانی» از هفته پایانی آذرماه آغاز شده است.

این خواننده سرشناس موسیقی اصیل ایرانی طی روزهای ۲۵ و ۲۶ آذرماه در شهرستان «بجنورد» روی صحنه رفت و به میزبانی سالن پتروشیمی با مخاطبانش دیدار داشت. او سپس به همراه گروهش عازم شهر سمنان شد و روز ۲۷ آذر در سالن هلال احمر این شهر روی صحنه رفت.

علیرضا قربانی خواننده موسیقی ایرانی بعد از هفت ماه دوری از اجراهای زنده تهران، تازه ترین کنسرت خود را با اجرای آثار فردین خلعتبری و مهیارعلیزاده در برج میلاد تهران برگزار کرد.

علیرضا قربانی که بعد از برگزاری کنسرت «دخت پری وار» در تالار وحدت تهران بیش از ۷ ماه بود که کنسرتی را در پایتخت برگزار نکرده بود، روز هشتم بهمن ماه کنسرتی را با اجرای آثار فردین خلعتبری و مهیار علیزاده برگزار کرد.

این کنسرت در ادامه اجرای «دخت پری‌وار» به آهنگسازی مهیار علیزاده است که خرداد و تیر امسال در تالار وحدت تهران برگزار شد، اما قطعات برگزیده فردین خلعتبری که برای علیرضا قربانی ساخته و خصوصاً آثار شاخص آلبوم «من عاشق چشمت شدم» به رپرتوار این برنامه اضافه شده است.

تعداد نوازنده‌های این برنامه بیش از بیست نفر بود.
اولین اجرای آلبوم «دخت پری‌وار» از ساخته‌های مهیار علیزاده طی ماه‌های خرداد و تیر و به مدت ۱۰ شب در تالار وحدت تهران روی صحنه رفت.

(۸۳)

84
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>