امید حاجیلی در بک استیج کنسرت با شکوه علیرضا عصار در سالن میلاد نمایشگاه | فیلم

امید حاجیلی در بک استیج کنسرت با شکوه علیرضا عصار در سالن میلاد نمایشگاه | فیلم

امید حاجیلی در بک استیج کنسرت با شکوه علیرضا عصار در سالن میلاد نمایشگاه . حاجیلی در اینستاگرام خود نوشت :

کنسرت علیرضا عصار عزیزم بعد از ۶ سال … مثل همیشه همه چیز فوق العاده بود . خیلى خوش گذشت و با آرزوى موفقیت هاى روز افزون. همونجورى که علیرضا جان گفت ، واقعاً جام رو سن به عنوان نوازنده به یاد قدیم خالى بود . ❤️

عصار  به همراه پویا نیک‌پور رهبری ارکستر  و نوازنده‌های سرشناسی چون همایون نصیری، دارا دارایی، آرش پژند مقدم و… به همراه ارکستر زهی و گروه کُر به روی صحنه رفت.

این خواننده پس از هفت سال دوری برای مخاطبانش خواند.

مخاطبینی که در همه این سال‌ها به یاد خواننده مورد علاقه خود بودند و استقبال آنها از بلیت‌فروشی این کنسرت نشان داد که عصار با وجود دوری هفت ساله اش، همچنان در اوج دوران کاری خود قرار داد و نوستالژی خوبی که از آثارش در ذهن علاقمندان موسیقی باقی مانده، باعث می شود در هر شرایطی از او حمایت شود.

کنسرت علیرضا عصار به همت موسسه آوای هنر برگزار شد.

این کنسرت در تاریخ ۶ بهمن ماه نیز تمدید  و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق سایت ۸۴۲۰۰ اقدام به تهیه بلیت کنند.

اساس این کنسرت ترانه‌های گذشته است و در واقع  خاطراتی را که از سال‌های قبل داشتیم تجدید شد.

البته ترانه‌های جدید نیز در آن برگزار شد.

این خواننده در شهرستان‌‌ها نیز کنسرت خواهد داشت.

عصار که پس از شش سال اقدام به برگزاری کنسرت نموده است، در سال‌های نخست دهه ۸۰ با برگزاری بیش از ده سانس کنسرت متوالی جز رکوردداران عرصه موسیقی است و به نظر می‌رسد استقبال کنونی از اجرای جدیدش در سال ۹۵ او را در آستانه تکرار رکورد قبلی خود قرار داده است.

(۲۵)

26
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>