کنسرت کرمانشاه حافظ و شهرام ناظری تمدید شد | فیلم

کنسرت کرمانشاه حافظ و شهرام ناظری تمدید شد

کنسرت «ناگفته» شهرام ناظری و حافظ ناظری در کرمانشاه برگزار شد و «شهرام ناظری» خواننده برجسته موسیقی ایران، اجرای کنسرت در خانه پدری را بسیار لذت‌بخش دانست.

در این کنسرت قطعاتی چون آفرینش، حیرانی، بازگشت جاودانگی، مثنوی‌خوانی، بداهه‌نوازی و قطعه عدم به همراه چند قطعه کردی اجرا شدند و قطعات کردی با شور و همخوانی مردم همراه شد.

در این اجرا «شهرام ناظری» چند جمله‌ای به زبان کردی با مردم صحبت کرد و گفت که متولد برزه دماغ کرمانشاه است و بسیار خوشحال است که در خانه پدری‌اش کنسرت اجرا می‌کند.

او همچنین اظهار امیدواری کرد که دولت یارانه‌ای به فعالیت‌های فرهنگی اختصاص دهد به‌گونه‌ای که مردم بتوانند با ارزان‌ترین قیمت از کنسرت‌ها استفاده کنند:‌

«شاید عده‌ای از مسئولان ندانند که شعر و موسیقی به چه درد می‌خورد، اما باید بدانیم که تبلور فرهنگ در آیینه شعر و موسیقی است.

بنابراین به‌وسیله شعر و موسیقی می‌توانیم فرهنگ‌مان را به دنیا نشان دهیم.»

در ادامه این کنسرت، حافظ ناظری خالق اثر «ناگفته» گفت:

«موسیقی صدای خدا و عبادت است. بنابراین مسئولان ما باید این حضور پرشور مردم در پاس‌داشت موسیقی سنتی را قدر بدانند. بی‌شک به‌دلیل احترام به این شور و هیجان تا آخرین لحظه برای گرفتن عکس یادگاری و امضای آلبوم کنار شما خواهم ماند.»

به‌دلیل استقبال مردم کرمانشاه و درخواست علاقه‌مندان، کنسرت «ناگفته» ٧ بهمن‌ماه نیز در این شهر تمدید شد.

این دومین تمدید و سومین اجرا به فاصله دو هفته در کرمانشاه خواهد بود.

(۶۵)

66
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>