محسن یگانه قبل از رفتن روی صحنه کنسرت | فیلم

محسن یگانه قبل از رفتن روی صحنه کنسرت

در این ویدیو محسن یگانه را پیش از رفتن روی استیج مشاهده میکنید.

این ویدیو مربوط به اجرای یگانه در جشنواره است.

محسن یگانه در ششمین روز از سی و دومین جشنواره موسیقی فجر و در کنسرت خود به آتش‌نشانان و حادثه‌دیدگان ساختمان پلاسکو ادای احترام کرد.

شنبه ۳۰ دی ماه در ششمین روز از برگزاری سی و دومین جشنواره موسیقی فجر کنسرت محسن یگانه خواننده پاپ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد. مخاطبان از نیم ساعت قبل در این سالن حضور داشتند. در سالن میلاد و روی مانیتورهای آن یادی از آتش‌نشان گرفتار در آوارهای ساختمان پلاسکو شده و این عبارت نوشته شده بود «با احترام به مردان آتش و عشق آتش‌نشانان در حادثه ساختمان پلاسکو».

بعد از دقایقی صوتی برای حاضران پخش شد که در آن ستاد برگزاری جشنواره موسیقی فجر برنامه این شب را به آتش‌نشانان فداکار و حادثه‌دیدگان ساختمان پلاسکو تقدیم کرد.

یگانه ضمن عرض سلام و خوشامدگویی به حضار بیان کرد: قبل از هر موضوعی می‌خواهم به حادثه پلاسکو اشاره کنم و بگویم در حادثه پلاسکو افرادی که شغل آن ها مقدس است گرفتار شده اند و عده ای عزیز خود را از دست داده اند که امیدوارم روح شان شاد باشد.

این خواننده در ادامه از مخاطبان خواست که بایستند و ۳۰ ثانیه ایستاده به افتخار آن ها کف بزنند و سپس گفت: امیدوارم خبر زنده بودن این افراد را به زودی بشنویم و سپس قطعه «آخه دل من» و «نرو» را اجرا کرد.

او پس از اجرای این قطعات از مخاطبان خواست تا اعضای گروه او را تشویق کنند و گفت: قبل از اینکه یکی‌یکی اعضا را معرفی کنم تا تشویق کنید به یکباره همه را مورد تشویق قرار دهید.

(۲۴)

25
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>