از آلبوم «گذر ارديبهشت» گروه موسيقی دال تقدير شد | فیلم

[mono_ir_video id=”336783″ qualities=”360,480,720,1080″]

از آلبوم «گذر ارديبهشت»  گروه موسيقی دال تقدير شد

برگزیدگان جایزه «باربد» سی و دومین جشنواره موسیقی فجر در بخش های مختلف 1 بهمن 1395 معرفی شدند.

بخش جایزه‌ «باربد» از سال گذشته به ساختار این رویداد هنری با محوریت انتخاب آثار برتر تولید شده اضافه شد.

هیات داوران جایزه‌ «باربد» این دوره، تولیدات موسیقایی را در طول بازه‌ زمانی یک ساله‌ از مهر ۹۴ تا مهر ۹۵ مورد بررسی و ارزیابی قرار داده اند.

در بخش موسیقی تلفیقی :

حمزه یگانه برای آهنگسازی آلبوم کاهگل

لوح تقدیر: شایان شکرابی سرپرست گروه « دال » برای آلبوم «گذر اردیبهشت»

 

آیین اختتامیه سی و دومین جشنواره موسیقی فجر با حضور جمعی از چهره‌های دولتی، موسیقی و اهالی رسانه در تالار وحدت برگزار شد.

اعضای گروه موسیقی «دال» شامل امین هدایتی (خواننده)، غزل مهدوی (ترانه‌سرا)، میلاد سعدی و یزدان بهمنی (سازهای کوبه‌ای)، شایان شکرآبی (پیانو)، آرش سرانی‌آذر (بالابان و دودوک)، مهرداد عالمی (ویلنسل) و آرین کشیشی (گیتارباس) همراه نوازنده‌های مهمان در جشن رونمایی حضور خواهند داشت.

شایان شکرآبی درباره‌ی جزییات این آلبوم اظهار کرده است:

«آلبوم «گذر اردیبهشت» که توسط نشر و پخش جوان منتشر شده، حاصل دو سال تلاش سخت و ریزبینانه‌ی تک‌تک اعضای گروه برای تولید اثری مستقل و در خور سطح و سلیقه مخاطبان جامعه‌ی امروز است.»

وی گفته است : «ما تلاش کردیم در ساخت و تولید این آلبوم در کنار دوری از تکرار و رعایت تنوع، انسجام درونی چه در فرم و چه در محتوا حفظ شود. کما این‌که در تمام ترانه‌ها، این نگرش منسجم که مبنی بر امید و شور زندگی است به‌وضوح دیده می‌شود. حتی گرافیک و هویت بصری آلبوم «دال» و همین‌طور انتخاب نام «گذر اردیبهشت» هم منطبق بر همین جریان فکری بوده است.»

(20)

21
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>