گیتار نوازی و خوانندگی رضا صادقی و اجرای آهنگ یه شهر آب منگولی اینجاست | فیلم

گیتار نوازی و خوانندگی رضا صادقی و اجرای آهنگ یه شهر آب منگولی اینجاست | فیلم

گیتار نوازی و خوانندگی رضا صادقی و اجرای آهنگ یه شهر آب منگولی اینجاست

صادقی در اینستاگرام خود نوشت :

یه شهر آب منگولی اینجاست یه قیصر توی میدون نیست همه بی چاقو جون میدن یکی شون اما فرمون نیست ما نامردی نمی دونیم که خنجر می خوریم از پشت به طوطیت بگو داش آکل که این عشق ما رو آخر کشت ترانه : بابک دریایى … بزودى …. ولى خودمونیم بعضى ها با بعضى حرفا قلب ادم و نشونه میگیرن اما فداى سر یاران ….. دل چه قابله ، ما که جوونى دادیم

رضا صادقی از انتشار آلبوم جدید خود خبر داد و اعلام کرد که در آلبوم جدیدش، قرار است سراغ فضاهای اجتماعی برود و این بار تصویری جدید از رضا صادقی را شاهد خواهیم بود.

رضا صادقی درباره آلبوم جدیدش که «یعنی درد» نام دارد در گفتگو با سایت «موسیقی ما» گفت: «یعنی درد» از درون ما آغاز می شود. همه مشکلات روحی و درونی و اجتماعی و هنری و قرار است از این به بعد با هشتگ #یعنی_درد اتفاقات تلخ اجتماعی و هنری را با هم بازتاب می‌دهیم.»

صادقی افزود: «در آلبوم جدیدم همه را غافلگیر می کنم و اتفاقاتی در این آلبوم هست که تلگنری پردرد و عمیق برای همه ماست.»

صادقی درباره همکارانش در این آلبوم نیز گفت: «تنظیم کننده ها و موزیسین های زیادی رد این آلبوم با من همکاری کرده اند و به مرور همکارانم در این آلبوم را معرفی خواهم کرد.»

 

در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>