عماد طالب زاده : بندری ها موزیک شناس و خونگرم هستند | فیلم

عماد طالب زاده : بندری ها موزیک شناس و خونگرم هستند

عماد طالب زاده خواننده جوان موسیقی کشورمان که به تازگی کنسرتش را در پایتخت برگزار کرده در بندرعباس نیز به روی صحنه می رود.

این خواننده در تاریخ ۷ بهمن ماه سال جاری در تالار آوینی شهر بندرعباس کنسرت برگزار می کند.

عماد طالب زاده در این ویدیو از بندری ها و موسیقی شناسی آنها می گوید.

پس از ورود نسل جدید خوانندگان کار بلد و حرفه ای به سطح اول موسیقی پاپ و استقبال بی نظیر مخاطبان، اکثر کارشناسان به این نتیجه رسیده اند که دهه جدیدی در موسیقی کشورمان در حال شکل گیری است.

پس از برگزاری کنسرت خوانندگان بدون آلبوم رسمی، اکنون زمان هنرنمایی یکی از با استعداد ترین خوانندگان چند وقت اخیر می‌باشد.

عماد طالب زاده، هنرمندی که پس از تحمل سال‌ها سختی و با تلاش های فراوانی که انجام داده در چند ماه گذشته موفق به اخذ مجوزهای لازم از دفتر موسیقی وزارت ارشاد شده است.

خواننده ای که برخلاف برادرش سختی مهاجرت را به جان نخرید و در کشور خودش ماند و با تمام مشکلاتی که بر سر راهش قرار گرفته بود مبارزه کرد تا حال ثمره زحماتش را ببیند.
این خواننده اولین کنسرت خود را در تاریخ یکم دی ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی در دو سانس به همت شرکت فرهنگی هنری رویال هنر پارس برگزار کرد.
رهبری ارکستر این خواننده را انوشیروان تربتی نژاد بر عهده داشت.

لازم به ذکر است که نه تنها طرفداران این خواننده با شنیدن خبر برگزاری کنسرت عماد به وجد آمده اند؛ بلکه تعدادی از خوانندگان محبوب موسیقی پاپ، از جمله رضا صادقی نیز با ارسال پیام تبریک خوشحالی خود را از این اتفاق ابراز نموده اند.

 

(۵)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>