كنسرت مانى رهنما ١٥ دى و اجرای كجا به خنده مى رسيم | فیلم

[mono_ir_video id=”100336″ qualities=”360,480,720,1080″]

كنسرت مانى رهنما ١٥ دى و اجرای كجا به خنده مى رسيم

خواننده آلبوم «کجا به خنده می رسیم» بار دیگر با همراهی رضا تاجبخش در تهران به اجرای برنامه پرداخت.

به نقل از موسیقی ما، مانی رهنما در کنسرتی که با پیانوی رضا تاجبخش و دکلمه صبا راد همراه بود، با اجرای آثار پرخاطره و قدیمی در سالن فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه رفت.

رهنما در این اجرا هشت قطعه ازساخته‌های خود به نام های تحملم کن، کجا به خنده می‌رسیم ، خودم و گم کردم ، زندگی مسخره، وداع، یاد تو و آئینه وار را خواند و دو اثر از بابک بیات به نام پرنده و قاب عکس را نیز برای مخاطبان به اجرا درآورد.

در اواسط این اجرا بابک صحرایی به دعوت مانى رهنما به روی صحنه آمد و درباره این اجرا و مانی رهنما رو به حاضرین گفت:

«خوشحالم که مانی رهنما پاسخ رسالتی که همیشه بر دوش خود حس کرده را به زیبایی از مردم گرفته است.

در این سالها شاهد بوده ام که صدایش را به قیمت های گزافی نفروخته تا کنار شما مردم باشد.

مانى رهنما برای یک واژه از ترانه اش یا یک میزان از موسیقی اش گاهی مدت ها وقت صرف می کند تا اثرش را به بهترین شکل ممکن خلق کند.»

در این کنسرت «صبا راد» در بخشی از برنامه به دکلمه اشعار این هنرمند پرداخت تا سالن فرهنگسرای نیاوران شاهد اجرایی جالب و متفاوت باشد.

این بازیگر سینما و تلویزیون ایران در بخشی از صحبت های خود نیز از افتتاح آموزشگاه موسیقی مانی رهنما در آینده ای نزدیک خبر داد که قرار است در رشته های مختلف موسیقی در آن تدریس موسیقی شود.

سیروس الوند، فریبرز لاچینی، هومن حاجی عبداللهی، پرند زاهدی، مهرداد نصرتی، علیرضا شمس اسکندری از جمله مهمانان این کنسرت در سالن نیاوران بودند.

(25)

26
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>