تيزر كنسرت مهدی يراحی در شهر اصفهان | فیلم

[mono_ir_video id=”99892″ qualities=”360,480,720,1080″]

تيزر كنسرت مهدی يراحی در شهر اصفهان

مهدی یراحی از خوانندگان جوان موسیقی پاپ در اصفهان به روی صحنه می رود.

مهدی يراحی که قرار است برای اولین بار در اصفهان به اجرای برنامه بپردازد، روز ۲۳ دی ماه در تالار رودکی میزبان علاقمندان به موسیقی پاپ خواهد بود.
این خواننده جوان که از اهالی جنوب کشورمان است فعالیت رسمی خود در زمینه موسیقی را ارائه آلبوم «منو رها کن» در سال ۹۰ آغاز کرد و بعد از آن آلبوم های امپراطور و مثل مجسمه را در سال های ۹۲ و ۹۴ به بازار موسیقی عرضه کرد. همچنین از او تاکنون ۲۵ تک آهنگ و ۱۷ تیتراژ تلویزیونی منتشر شده است.
یراحی که به نوازندگی سازهای پیانو، کیبورد و گیتار نیز تسلط دارد، برندهٔ تندیس بهترین آلبوم موسیقی پاپ برای آلبوم «امپراطور»، بخش کارشناسی از دومین جشنوارهٔ سالانهٔ موسیقی‌ ما در سال ۱۳۹۲ و برندهٔ تندیس بهترین قطعهٔ موسیقی پاپ (برای قطعهٔ «امپراتور»)، بخش کارشناسی، از دومین جشنوارهٔ سالانهٔ موسیقی‌ ما در همان سال شده است.
علاقمندان می توانند برای خرید بلیط کنسرت موسیقی مهدی یراحی در اصفهان به سایت iranconcert.com مراجعه نمایند.

 

اراک اولین مقصد تور کنسرت‌های مهدی یراحی بود و اجرای او در این شهر با استقبال خوب مخاطبان مواجه شد و بلیت‌های آن برنامه در مدت زمان کوتاهی به اتمام رسید.

مهدی يراحی این روزها در حال برگزاری آخرین تور کنسرت‌هایش با قطعات آلبوم «مثل مجسمه» است.

چون جدیدترین آلبوم او به نام «آینه قدی» مراحل پایانی تولید را سپری می‌کند و احتمال انتشار آن تا بهمن‌ماه وجود دارد.

به گفته یراحی او قصد دارد با فاصله کوتاهی پس از انتشار آلبوم «آینه قدی» در تهران روی صحنه برود و سپس تور کنسرت‌هایش با قطعات جدید را آغاز کند.

(35)

36
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>