بخشی از نشست خبری کنسرت اشکان خطیبی 18 دی | فیلم

[mono_ir_video id=”99870″ qualities=”360,480,720,1080″]

بخشی از نشست خبری کنسرت اشکان خطیبی 18 دی

نشست خبری کنسرت راک د پن امروز در تالار وحدت برگزار شد.

کنسرت موسیقی “قلم را بچرخان” Rock the Pen به خوانندگی اشکان خطیبی تجربه متفاوتی در جشنواره موسیقی فجر خواهد بود.

در این کنسرت اشکان خطیبی قطعات برجسته تاریخ موسیقی راک را بازخوانی خواهد کرد.

او پیش‌تر این کنسرت را در قالب برنامه شب‌ شنبه‌های حافظ در سالن مستقل تهران و سپس در پردیس چارسو اجرا کرد.

خطیبی در این کنسرت قطعاتی از گروه‌های برجسته تاریخ موسیقی نظیر پینک فلوید، دِ دور، کوئین، الویس پرسلی، جانی کش، دِ بیتلز، رولینگ استونز و… اجرا خواهد کرد.

اعضای گروه خطیبی :

نیما رمضان (گیتار الکتریک)، آرش سعیدی (گیتار بیس)، بردیا امیری (درامز)، اشکان آبرون (کیبورد) و سروش عدل (گیتار الکتریک و آکوستیک).

اشکان خطیبی خواننده و سرپرست کنسرت «راک دِپن» در نشست رسانه‌ای این برنامه که روز شنبه ۱۸ دی ماه در تالار وحدت تهران برگزار شد، توضیح داد:

کنسرت «راک دپن» یا همان «قلم را بچرخان» اجرای مجددی است که بعد از حضور در ویژه برنامه «شب شنبه‌ها» و کنسرتی که در پردیس سینمایی چارسو داشتیم، این بار در بخش تلفیقی سی و دومین جشنواره موسیقی فجر اجرا می‌شود.

در این برنامه سهیل دانش اشراقی تصویرگر به همراه نیما رمضان، آرش سعیدی، اشکان آبرون، سروش عدل و بردیا امیری اجرا می‌شود که در آن آثاری از رولینگ استونز، کوئین، پینک فلوید، بیتل و قطعات نوستالژیک و منتخب موسیقی به مخاطبان ارائه می‌شود.

وی ادامه داد: این پرفورمنس متعلق به تمامی هنرمندان گروه است و بیشتر از اینکه یک پرفورمنس موسیقایی باشد، پرفورمنس تجسمی است.

اساس این کار تأثیر اجرای موسیقی پاپ روی طراحی و ایده‌پردازی است که سهیل دانش اشراقی در این فضا به ما کمک می‌کند.

(63)

64
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>