زادروز مهیار علیزاده و پایان آلبوم مشترک با فردین خلعتبری و محمد معتمدی | فیلم

[mono_ir_video id=”98111″ qualities=”360,480,720,1080″]

زادروز مهیار علیزاده و پایان آلبوم مشترک با فردین خلعتبری و محمد معتمدی | فیلم

زادروز مهیار علیزاده و پایان آلبوم مشترک با فردین خلعتبری و محمد معتمدی 

نخستين روز از سي و ششمين سال زندگي همزمان شد با پايان يافتن ضبط قطعه اي نو از مجموعه جديدم…
.
.
خرسندم كه امور مربوط به آلبوم مشتركمان همراه با فردين خلعتبري و محمد معتمدي به پايان رسيده و به زودي به دستانتان و گوشهايتان و روحتان سپرده مي شود…..
و خوشحالم كه به زودي و كمتر از يك ماه ديگر در اجراي كنسرت آثارمان همراه با عليرضا قرباني عزيز در تهران، ميزبان شما خواهيم بود…

مهیار علیزاده متولد سال 1360 در تهران است. از 10 سالگی و با حمایت‌های بی دریغ مادر و تشویق‌های مکرر پدر که خود از اهالی هنر و از نقاشان بنام معاصر ایران می‌باشند، نواختن ساز تار و فراگیری موسیقی ایرانی را در محضر استاد کیوان ساکت آغاز می‌نماید و پس از چندین سال به همراه استاد ، در کنسرت‌های مختلف و به عنوان نوازنده ارکستر وزیری، ایشان را همراهی می‌کند.

سال ۸۸ است و وی تصمیم می‌گیرد تا قبل از سفر به اتریش، آلبومی که ساخت آن در ارمنستان کلید خورده بود را به طور کامل ضبط و منتشر کند. پس از مشورت با علیرضا قربانی که همواره از وی به عنوان یکی از تواناترین و با اخلاق‌ترین خوانندگان حال حاضر کشور یاد می‌کند، توافق می‌کنند که انجام این پروژه را با همکاری یکدیگر آغاز کنند. این اثر حریق خزان، نام می‌گیرد و پس از انتشار توسط شرکت فرهنگی – هنری آوای باربد، به پرفروش‌ترین آلبوم موسیقی ایرانی در سال ۱۳۹۱ بدل می‌گردد، و در محافل هنری از آن به عنوان برترین آلبوم موسیقی سال سخن می‌گویند.

(22)

23
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>