علی معلم , علی اوجی و رضا یزدانی به همراه گروهش در فرودگاه بندر عباس | فیلم

[mono_ir_video id=”98096″ qualities=”360,480,720,1080″]

علی معلم , علی اوجی و رضا یزدانی به همراه گروهش در فرودگاه بندر عباس | فیلم

علی معلم , علی اوجی و رضا یزدانی به همراه گروهش در فرودگاه بندر عباس برای اجرای کنسرت

 

بررسی آلبوم دوئل در آینه :

ترانه‌های آلبوم از سروده‌های «دوئل در آینه» توسط «مهدی ایوبی»، «مجید بابازاده»، «پدیده نیشابوری»، «عرشیا عشقی»، «سحران راشد»، «مریم شجاعی»، «علیرضا باران»، «حسن علیشیری» و «پارسا حسینی» است. آهنگسازی کل مجموعه به غیر از قطعات «هفته دلتنگی»، «گریم»، «تاریخ تکراری»، «رادیو»، «میترسم از خودم»، «پرواز کن» و «دوئل» توسط رضا یزدانی انجام شده است.

آلبوم دوئل در آینه برخلاف آلبوم‌های چند سال اخیر رضا یزدانی روند متفاوتی را در مقوله انتشار طی کرده است. این خواننده از سال 89 تا 93 هرسال یک اثر را در بازار منتشر می‌کرد و انتظار می‌رفت که آلبوم جدیدش هم طبق این روند در نیمه دوم سال 84 به بازار عرضه شود. زیرا او در اغلب موارد نیمه دوم سال را برای انتشار آلبوم‌هایش انتخاب می‌کرد. اما چنین اتفاقی رخ نداد و یزدانی سال گذشته اعلام کردند که دوستدارانش باید تا بهار منتظر بمانند.

دلیل تأخیر او هم به گفته خودش تغییر در برخی قطعات آلبوم و عوامل بود. خواننده «دوئل در آینه» سال گذشته را با انتشار چند تک آهنگ به پایان برد تا فضای خالی آلبوم را برای مخاطبانش پر کرده باشد. البته رضا یزدانی سال گذشته به طور کل دور از بازار موسیقی قرار نداشت و آلبوم تصویری «نوستالژی» که شامل موزیک ویدئوهایش بود را عرضه کرد.

(23)

24
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>