سومین جشنواره و جایزه همایون خرم از امروز آغاز می شود | فیلم

[mono_ir_video id=”94079″ qualities=”360,480,720,1080″]

سومین جشنواره و جایزه همایون خرم از امروز آغاز می شود

 

سومین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرّم) از روز امروز، ۱۵ دی‌ماه، با حضور گروه‌ها و هنرمندان شرکت‌کننده بخش‌های مختلف در تالار وحدت تهران آغاز می‌شود.

گروه‌ها و هنرمندان شرکت کننده سه بخش «اجراهای گروهی»، «اجراهای دو و سه نفره» و «اجراهای تک‌نوازی و تک‌خوانی» سومین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرّم) از روز چهارشنبه، 15 دی ماه با داوری وارطان ساهاکیان، بابک شهرکی، بهداد بابایی، بردیا صدرنوری و نیلوفر ابراهیمی آثار خود را در تالار وحدت اجرا می‌کنند.

براساس برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته از ساعت 18 الی 21 روز چهارشنبه، 15 دی ماه بخشی از آثار راه یافته به مرحله رقابتی جشنواره برای مخاطبان و داوران اجرا خواهد شد.

در بخش «اجراهای دو و سه نفره» هم ارسلان عبداللهی با هم نوازی ویولن و دکلمه، صدف افشاری مفرد، سبا امیری و کیمیا دری دستجردی از تهران با هم نوازی قانون و تمبک، کیمیا نیک صالحی و صبا کمالی از تهران با هم نوازی ویولن و پیانو و مهشید احمدی و مهدیه احمدی از تهران با هم نوازی عود و قانون میزبان دوستداران موسیقی هستند.

در بخش «اجراهای گروهی» نیز گروه آموزشگاه موسیقی «سارنگ» به سرپرستی میثم سالکی و مجید بهشتی از کرج، گروه «مدرسه هنرهای زیبا و موسیقی» به سرپرستی مهرداد بابک‌پور از اصفهان، گروه آموزشگاه «ملودی کهن» از تهران، گروه آموزشگاه «هنر آفرین» به سرپرستی علی اکبر کرد بچه از تهران، گروه «مهر و ماه» از آموزشگاه موسیقی «آوای فارابی» به سرپرستی علی ابراهیمی از تهران، گروه آموزشگاه «میلاد» از تهران و گروه «ترنم مهر» به سرپرستی زهرا کریمی از شهریار آثار خود را اجرا می‌کنند.

سومین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرّم) روزهای 15 تا 17 دی ماه با حضور گروه‌ها و هنرمندان گروه سنی کودک و نوجوان به همت مؤسسه فرهنگی «راد نواندیش» و حمایت مؤسسه بیمه سرمد در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود.

(38)

39
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>