اولین کنسرت زمستانی « دنگ‌ شو » در « اتاق گوشواره » برگزار شد | فیلم

[mono_ir_video id=”89664″ qualities=”360,480,720,1080″]

اولین کنسرت زمستانی « دنگ‌ شو » در « اتاق گوشواره » برگزار شد | فیلم

اولین کنسرت زمستانی « دنگ‌ شو » در پایتخت برگزار شد.

« دنگ‌ شو » طی روزهای ششم و هفتم دی‌ماه و به میزبانی تالار وحدت تهران به دیدار مخاطبانش رفت.

اعضای این گروه پس از حدود یک سال و نیم دوباره به تالار وحدت تهران بازگشته بودند و این بار در فضایی کوچکتر اما نوستالژیک‌تر از برج میلاد با همت شرکت «آوای فروهر» روی صحنه رفتند.

« دنگ‌شو » برای اجرای ششم و هفتم دی‌ماه منتخبی از قطعات خاطره‌انگیز و همچنین تک‌آهنگ‌های جدیدش را تدارک دیده بود.

البته محوریت برنامه روی آثار خاطره‌انگیز قرار داشت و انگار حس و حال تالار وحدت هم اعضای این گروه را ترغیب کرده بود تا بیشتر به سراغ خاطرات سال‌های قبل خود بروند.

به نقل از موسیقی ما یکی از نکات حائز اهمیت اجرای « دنگ‌ شو » که از ابتدا تا انتهای برنامه جلب توجه می‌کرد تلاش آنها برای تلفیق هنرهایی نظیر نقاشی و طراحی و تجسمی با موسیقی بود.

از جمله اینکه در پشت سر اعضای گروه طرح صفحه گرامافون طراحی شده بود و «محمدسعید نقاشیان» در طول برنامه در حاشیه این صفحه، طرح و نقش‌های متنوعی را می‌کشید.

رضا شایا (پیانو و وکال)، طاها پارسا (ساکسفون و وکال)، سروش عدل (گیتار بیس)، خشایار روانگر (درامز)، ماکان خویی‌نژاد (ویلنسل)، آیدین ترکیان (کمانچه) و صبا صمیمی (تمبک) در این برنامه هنرنمایی کردند.

«میلاد باقری» هم دیگر عضو دنگ‌شو است که اجرای قطعات را بر عهده داشت و چند قطعه از جمله «ای درد ای یار» را در فضایی احساسی و به تنهایی اجرا کرد.

این ویدیو بخشی از کنسرت دنگ شویی هاست که توسط آقای محمد ذوقی خبرنگار موج آنلاین تهیه شده است.

(41)

42
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>