تیزر کنسرت مانی رهنما 15 دی فرهنگسرای نیاوران | فیلم

[mono_ir_video id=”89567″ qualities=”360,480,720,1080″]

تیزر کنسرت مانی رهنما 15 دی فرهنگسرای نیاوران | فیلم

تیزر کنسرت مانی رهنما 15 دی فرهنگسرای نیاوران .

مانی رهنما در صفحه شخصی اش به همین مناسبت نوشت:

سلام دوستان عزيز چهارشنبه ١٥ ديماه در فرهنگسراي نياوران ، يك اجراي پيانويي و صميمي گذاشتيم با رضا تاجبخش و از شنبه بليط هاش در ايران كنسرت موجود هست ، بدليل عدم صدور مجوز تا امروز !!!!! نشده كه بليط فروشي رو دوستان ايران كنسرت باز كنند ، مملكت غريبي است ، اميدوارم حمايت كنيد دوستتون دارم
ماني رهنما

مانی رهنما در تیر ماه ۱۳۵۰ خورشیدی در محله نارمک تهران در یک خانواده ۵ نفره به دنیا آند. او از اوان کودکی به صوت و آواز علاقه‌مند بود و از ۱۴ سالگی با خرید یک پیانو، رسماً موسیقی را شروع نمود. تشویق اقوام او باعث شد که آواز را جدی گرفته تا اینکه در مهر ماه سال ۱۳۷۱ به نزد بابک بیات رفت و از همان‌جا کلید فعالیت هنری جدی خود را زد.

در طی ۶ سال رابطه با بابک بیات، اصول خوانندگی را فرا گرفت و در این مقطع سبک صدای خود را نیز پیدا کرد که در سال ۱۳۷۶ و در فیلم «مرسدس» به کارگردانی مسعود کیمیایی این سبک را اجرا نمود. با شعری از ایرج جنتی عطایی با همان نام که البته هیچگاه هم روی فیلم نرفت و اجازه انتشار نگرفت.

در سال ۱۳۷۷ و در اولین جشنواره موسیقی پاپ، موفق به دریافت جایزه بهترین خواننده شد. در سال ۱۳۷۷ آلبوم «مرسدس» و در سال ۱۳۷۸ آلبوم «فصل پرواز» به آهنگسازی بابک بیات و اشعاری از شهین حنانه و پیام پارسا را منتشر نمود که آهنگ پرنده از آهنگهای شناخته شده این مجموعه است.

(24)

25
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>