استقبال مردم از مجید خراطها در نمايشگاه مبل و دكوراسيون | فیلم

[mono_ir_video id=”89528″ qualities=”360,480,720,1080″]

استقبال مردم از مجید خراطها در نمايشگاه مبل و دكوراسيون | فیلم

استقبال مردم از مجید خراطها در نمايشگاه مبل و دكوراسيون .

بخشی از آخرین مصاحبه مجید خراطها با موسیقی ما :

مدل کاری من به گونه ای است که احساس می کنم مثل خیلی ها که طرفدار یک تیم فوتبال هستند و تیمشان که می بازد به بازی های بعد امید دارند. من یک شیب ملایم رو به بالایی را انتخاب کردم و خیلی در فکر انجام دادن یک کار عجیب و غریب نبودم. سعی کردم هر روز بهتر از روز قبلی تلاش کنم و اگر کارم هم انجام نشد اشکالی ندارد. فکر نمی کنم ضرر کرده باشم زیرا آن تجربه ها را الان دارم. وقتی برای اولین بار در یک کنسرتی حضور پیدا کردم در واقع اولین اجرای من نبود و شاید پانصد اجرا قبل از آن رفته بودم. با یک انرژی بیشتری آمدم و آن سختی ها را دیده بودم و تمام این لحظات برای من شیرین تر می شد.

آن چاله ها به من چاره هایی را یاد داد که الان وقتی در مواجهه با آن قرار می گیرم دیگر یک سری آدم ها را اطرافم ندارم که در سالهایی که کار رسمی نمی کردم فیلتر شدند. خیلی از صحبت ها را فهمیدم که نباید داشته باشم و خودم نیز بزرگتر شدم. احساس می کنم اگر آن موقع مجوزمی گرفتم ، اگر در یک چالش کوچک می افتادم همه چیز را به باد می دادم.

(20)

21
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>