بمب انرژی امید حاجیلی در قلب تهران ترکید | فیلم

[mono_ir_video id=”88035″ qualities=”360,480,720,1080″]

بمب انرژی امید حاجیلی  در قلب تهران ترکید

بمب انرژی امید حاجیلی  در قلب تهران ترکید.

او که معروف به بمب میباشد بر روی استیج در تهران هنرنمایی میکند.

امید حاجیلی که عادت دارد عنوان خاصی بر روی هر یک از اجرا‌هایش بگذارد،

وی شعار «بمب انرژی» را برای کنسرت زمستانی‌اش انتخاب کرده بود که البته برخی از مخاطبین و حاضرین به شوخی عنوان می‌کردند که هر لحظه امکان انفجار بمب در سالن میلاد وجود دارد!

کنسرت او مثل همیشه دارای شور و هیجان خاصی بود و خود خواننده هم با انرژی فراوان و خنده‌هایش مخاطبین را به وجد آورده بود.

* امید حاجیلی، قطعه «باغ مولوی» را به یاد زنده یاد «ناصر عبدالهی» اجرا کرد و قبل از آن گفت: «مطمئن هستم ناصر همین الان در جمع ما حضور دارد و من هم از حضورش انرژی می‌گیرم.»

طرفداران این خواننده به او حاجیلیتو نیز میگویند.

وی به تازگی بعنوان مهمان در برنامه پربیننده خندوانه حضور یافته بود و با خوانندگی و نوازندگی در حالیکه تماشاچیان نیز با او همراهی میکردند همه را به وجد آورد.

او سابقه ده سال نوازندگی در ارکستر سمفونیک تهران ،ارکستر فیلارمونیک تهران، ارکستر سمفونیکِ صدا و سیما و خیلی از ارکسترهای کلاسیک که تا به امروز وجود داشته‌اند.

آهنگ‌ساز و تنظیم کنندهٔ چندین ترک در آلبوم‌های مختلف و همکاری با خوانندگانی همچون: علیرضا عصار، سیروان خسروی، محسن چاوشی (قطعه مردم آزار)، علی لهراسبی، خشایار اعتمادی، حامی، نیما مسیحا، شاهکار بینش پژوه، محمد زارع، جمشید عزیزخانی و … داشته است .

هم‌چنین رهبر ارکسترِ چند گروهِ پاپ از جمله ناصر عبداللهی و رضا صادقی نیز بوده است و یکی از اعضای اصلی گروه دارکوب است.

امید حاجیلی ، متولد ۲ مهرماه ۱۳۶۲ در تهران از سن ۹ سالگی نوازندگی پیانو را آغاز کرد و از ۱۱ سالگی وارد هنرستان موسیقی شد.او هنوز ازدواج نکرده است.

(30)

31
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>