سرود ای ایران با اجرای سالار عقیلی در جشنواره تئاتر | فیلم

[mono_ir_video id=”85359″ qualities=”360,480,720,1080″]

سرود ای ایران با اجرای سالار عقیلی در جشنواره تئاتر

سرود ای ایران با اجرای سالار عقیلی در جشنواره تئاتر  .

این ویدئو در اینستاگرام رضا کیانیان به بهانه کمپین قطره قطره دریا شویم منتشر شده است.

رضا کیانیان :
دیروز آقای سعید اسدی اعلام کردند جشنواره تئاتر فجر به پویش #من_صدای_آب_هستم پیوست! و ادامه دادند :

«این پویش اجتماعی و فرهنگی، کنشی مدنی در هشدار به بحران کم آبی و برانگیزاننده هوشیاری اجتماعی برای تدبیر همگانی در این باره است.

تاکنون تعدادی از هنرمندان و کنشگران اجتماعی به این پویش پیوسته‌اند و جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر نیز برای گسترده نمودن این پویش از فرصت‌های موجود خود برای اهمیت بخشیدن بیشتر به این حرکت خیرخواهانه بهره خواهد برد.»
به ایشان خوش آمد می گویم و اطمینان دارم با همکاری هنرمندان تئاتر صدایمان رساتر می شود.
و همچنین شبکه اجتماعی افسران هم حمایت خود را از پویش #من_صدای_آب_هستم اعلام کرد و متذكر شد:

«حل این مشکل ملی، نیازمند همیاری و همدلی همه ى اقشار جامعه از هر طیف و گرایش اعتقادی و سیاسی، چهره‌های مطرح کشور، فعالان اجتماعی، نخبگان علمی و مسئولین است.

چراکه هر کدام می بایست با عزمی ملی آستین همت و تلاش بالا بزنند و نقش خود را در مسیر عبور از بحران آب ایفا کنند.

وحدت و همدلی در کشور آرزو و مطلوب بسیاری از دغدغه مندان این مرز و بوم است، سعه صدر داشتن در مقابل مخالف و تکیه بیشتر بر اشتراکات به جای اختلافات دو عنصر کلیدی ایجاد همدلی است که اگر همه به آن پایبند باشیم می توان فارغ از جنجال‌های سیاسی و قبیله ای همگرا شد و برای رفع مسائل و دغدغه‌های مشترک ملی در یک مسیر متعالی گام برداشت.»

به ایشان هم با این هدف متعالی خوش آمد می گویم و امیدوارم همان طور که بالای بیانیه حمایتشان آورده اند برای حل بحران آب قطره قطره دریا شویم.

(16)

17
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>