تیزر کنسرت بابک جهانبخش در صفحه اینستاگرام | فیلم

[mono_ir_video id=”84692″ qualities=”360,480,720,1080″]

تیزر کنسرت بابک جهانبخش در صفحه اینستاگرام

بابک جهانبخش تیزر کنسرت خود را در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.

بابک جهانبخش در تاریخ 2 دی و 19 بهمن نمایشگاه بین المللی سالن  میلاد به اجرای برنامه میپردازد

او در صفحه شخصی اش این تیزر را جهت اطلاع رسانی به طرفدارانش پست کرده است.

اعضای ارکستر بدین شرح میباشند

رضا تاجبخش رهبر ارکستر پیانو و کیبورد

بابک ریاحی پور سرپرست گروه و گیتار بیس

و بقیه ی اعضای گروه که سالهاست با این خواننده همکاری دارند شامل :

مسعود همایونی گیتار الکتریک ایلیار خسروی درام کیبورد انوشیروان تقوی بعنوان نوازنده کیبورد  و بک وکال که تنظیم برخی از قطعات را نیز برعهده دارد ایلیار خسروی نوازنده درام مهران فرشباف نوازنده پرکاشن بهنام حکیم بوزوکی و گیتار احسان نی زن ویلن   و مدیریت برنامه را شرکت اکسیر نوین به مدیریت محمدرضا خانزاده بر عهده دارد.

10 سال پیش بود که یک جوان خوش چهره با کلیپ یکی از قطعاتش به موسیقی پاپ کشور معرفی شد. «بابک جهانبخش» که نام اصلی اش «علی» است، متولد فروردین 1362 در بوخوم آلمان است. بابک در بیست سالگی و چند سال پس از بازگشت خانواده اش به ایران، نخستین آلبومش با نام «چی شده» را پاییز 1384 منتشر کرد و موفقیت قطعه «چی شده» از این آلبوم که «شاهین خسروآبادی» و «پیام هوشمند» نقش پررنگی در آن داشتند، باعث شد پدیده ای جدید در موسیقی پاپ لقب بگیرد.

او سه سال بعد آلبوم دومش با نام «بی اسم» را با تنظیم «پوریا حیدری» منتشر کرد. آلبومی که خیلی ها معتقدند یکی از بهترین آلبوم های بابک بوده است. در بهار سال 86 و در فاصله زمانی میان انتشار آلبوم های «چی شده» و «بی اسم»، تعدادی از قطعات بابک جهانبخش لو رفت و به صورت غیررسمی در اینترنت منتشر شد.

 

(32)

33
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>