تازه ترین آهنگ رضا یزدانی با عنوان ” بارونى ” به زودی منتشر می شود | فیلم

[mono_ir_video id=”83735″ qualities=”360,480,720,1080″]

تازه ترین آهنگ رضا یزدانی با عنوان ” بارونى ” به زودی منتشر می شود | فیلم

تازه ترین آهنگ یزدانی با عنوان ” بارونى ” به زودی منتشر می شود.

رضا یزدانی در سال 1352 در شهر تهران به دنیا آمد. او خواننده، نوازنده، آهنگساز و بازیگر سینما است.

وی از نوجوانی موسیقی کار می‌کند و تخصص او در نواختن گیتار خصوصاً گیتار الکتریک می‌باشد. سبک خواندن رضا یزدانی راک بوده که با شیوه‌ای جدید موسیقی راک را به صورتی کاملاً خاص ایرانیزه و باب طبع ایرانی‌ها کرده‌ است.
اشعار ترانه‌های رضا یزدانی عمدتاً درون مایه اجتماعی داشته که با صدای خش‌دار و حماسی او سبکی خاص را در موسیقی داخل کشور رقم زده.
رضا یزدانی موسیقی حرفه‌ای را در ۲۵ سالگی با آهنگسازی و خوانندگی برای تأتر دادگاه جنجال برانگیز در سال ۱۳۷۷ شروع کرد و بعد از آن نیز آهنگسازی و خوانندگی تئاتر اگر باران بخواهد را در سال ۱۳۷۸ انجام داد.
این خواننده یک سال بعد توانست اولین آلبوم خود را به نام شهر دل به بازار موسیقی روانه کند. این آلبوم شامل اجرای اشعار مولانا با آهنگسازی یزدانی بود.در سال ۱۳۸۲ و پس از آشنایی با یغما گلرویی طی همکاری مشترک با او آلبوم پرنده بی پرنده که در ابتدا کپ نکنید نام داشت را روانه بازار کرد.

آلبوم‌های رضا یزدانی:

شهر دل ۱۳۸۰
پرنده بی پرنده ۱۳۸۲
هیس۱۳۸۶
ساعت ۲۵ شب ۱۳۸۹
ساعت فراموشی ۱۳۹۰
خاطرات مبهم ۱۳۹۱

رضا یزدانی که به تازگی اجرا در موسیقی-نمایش «هفت مجلس در عزا و معجزه» به نویسندگی و کارگردانی محمد رحمانیان را تجربه کرده، کنسرت اختصاصی خود را 15 دی ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌کند. این کنسرت به همت موسسه «رویال هنر پارس» در دو سانس برگزار خواهد شد.

(12)

13
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>