پیام هانا کامکار در رابطه با جشنواره موسیقی سبز در اینستاگرام | فیلم

[mono_ir_video id=”83480″ qualities=”360,480,720,1080″]

پیام هانا کامکار در رابطه با جشنواره موسیقی سبز در اینستاگرام

پیام هانا کامکار در رابطه با جشنواره موسیقی سبز در اینستاگرام

هانا کامکار که خود از اعضای جشنواره سبز موسیقی میباشد اینطور میگوید موسیقی به کمک محیط_زیست می آید
سازمان حفاظت محیط زیست با کمک بزرگان هنرموسیقی ایران و دیگر سرمایه‌های اجتماعی در این حوزه می‌خواهد جنبشی اجتماعی را برای اعتلای فرهنگ و سواد محیط زیستی ایرانیان با تکیه بر موسیقی فاخر وطن، آغاز کند…
✅ #جشنواره_موسیقی_سبز ✅
در راستای نهادینه کردن فرهنگ حفاظت از محیط زیست و ارتقای آن در سطح جامعه اینبار از زبان موسیقی استفاده شده.

در ادامه باید گفت جشنواره موسیقی سبز به همراه  جشنواره فیلم سبز از برنامه‌های سازمان حفاظت محیط زیست است که بر اساس سیاست های این سازمان در جهت تاثیرات مسائل فرهنگی و هنری در تبیین حفاظت از محیط زیست انجام می شود.

جشنواره در ۶ بخش اصلی شامل موسیقی کلاسیک، موسیقی نواحی، موسیقی ارکسترال و کرال، ترانه و موسیقی‌های کودکانه، موسیقی مدرن، راک، جَز، بلوز، تلفیقی و موسیقی کلاسیک ایرانی برگزار می‌شود. همچنین در بخش جانبی نیز موضوع ساخت نماهنگ مورد توجه قرار گرفته است و امیدوارم در راستای این اهداف بتوانیم آثار قابل توجهی را دریافت کنیم.

نخستین جشنواره موسیقی سبز روز دوم اردیبهشت ماه سال آینده همزمان با روز جهانی زمین در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود و در آن مراسم از برگزیدگان جشنواره تقدیر می‌شود.

خوشبختانه شرایط به‌گونه‌ای است با برگزاری جشنواره یکسال فاصله دارد  و بسیاری از هنرمندان می‌توانند با ساخت موسیقی از این جشنواره عقب نمانند. علاوه بر آن  اعضای شورای سیاست‌گذاری نیز میتوانند اجراهای صحنه‌ای کاملا بررسی نمایند. البته تجلیل از هنرمندان فعال موسیقی در حوزه محیط زیست و برگزاری ۶ شب ویژه موسیقی نواحی در چند استان کشور از جمله برنامه‌هایی است که برای این دوره از جشنواره در نظر گرفته شده است.

 

 

(26)

27
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>