اجراي یک قطعه خاطره انگيز در نخستین کنسرت سبحان اکرامی | فیلم

[mono_ir_video id=”82977″ qualities=”360,480,720,1080″]

اجراي یک قطعه خاطره انگيز در نخستین کنسرت سبحان اکرامی | فیلم

اجراي یک قطعه خاطره انگيز در نخستین کنسرت سبحان اکرامی مورد استقبال واقع شد.

این قطعه خاطره انگيز ” shape of my heart “نام دارد.

کنسرت گروه سبحان به سرپرستی و خوانندگی سبحان اکرامی، شب گذشته در فرهنگسرای نیاوران برگزار شد.

سبحان اکرامی گوینده رادیو ورزش است که بیش از ده سال هر روز در این شبکه رادیویی به اجرای برنامه می‌پردازد.

این هنرمند در این اجرا که نخستین کنسرت خود بود. به اجرای کامل آلبوم «نفس من» به آهنگسازی سهند مهدی‌زاده و ترانه‌های عزیز عباسی پرداخت.

عماد اجلال به عنوان رهبر ارکستر، تنظیم کننده قطعات و نوازنده گیتار فلامنکو در این کنسرت حاضر بود . یاسر ساکی‌مهر، حسن فراهانی، محسن مهاجر، مهرداد حامدی، مسعود همتی، شهرام افتخاری و سعید برادران دیگر نوازنده های این کنسرت را شامل می‌شدند.

سبحان اکرامی علت اجرای کنسرت را آکوستیک بودن فضای کاری اش عنوان کرد و گفت فضای زنده احتیاج به میکس متفاوت و خواننده ای دارد که بتواند به صورت زنده قطعات را اجرا کند. این راهم به صحبتهایش افزود که خواننده ها باید توان اجرای کارهارا بلافاصله پس از انتشار آلبوم را داشته باشند و ما اکنون آمادگی اجرای موسیقی و نشان دادن قابلیت های گروه را داریم.
این خواننده راجع به برنامه های آتی اش عنوان کرد:((در نظر داریم کنسرت های بیشتری را حتی در شهرستانها داشته باشیم.
همچنین صحبتهایی را در مورد ارائه نوع موسیقی مان در چند کشور از جمله سوییس و اتریش داشتیم که به امید خدا بتوانیم در سال آینده در این کشورها کنسرت برگزار کنیم.
سعی داریم ساخت آلبوم دوم را هم آغاز کنیم،آلبومی که برگرفته از تجربیات آلبوم اول است و امید است در فاز دوم بتوانیم با قدرت بیشتر و موسیقی بهتر در خدمت مردم باشیم.))

(61)

62
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>