قسمتی از تمرین گروه علی عبدالمالکی خواننده پاپ | فیلم

[mono_ir_video id=”82064″ qualities=”360,480,720,1080″]

قسمتی از تمرین گروه علی عبدالمالکی خواننده پاپ

قسمتی از تمرین گروه علی عبدالمالکی خواننده پاپ  

او در صفحه اینستاگرام خود بخشی از تمرین گروه ش را منتشر کرد

عبدالمالکی متولد  ۲۶ مرداد ۱۳۶۳ در تهران میباشد

او سالها برای دیگران کار آهنگسازی و تنظیم انجام میداد

او با  آلبوم «نامسلمون» مطرح شد

وی پس از فراگیری سازهای کیبورد، گیتار و پیانو، در بهمن ۱۳۸۶ آلبوم خدا نشناس را با آهنگ سازی و تنظیم دی جی سروش اس جی ترک که شامل ۸ ترک بود را وارد بازار کرد، پس از چند ماه در اردیبهشت ۱۳۸۷ دومین آلبوم خود به نام نامسلمون را مجدداً با آهنگ‌سازی و تنظیم دی جی سروش اس جی ترک و با همکاری ایمان ظهراب روانهٔ بازار کرد. پس از انتشار این دو آلبوم که موفقیت نسبتاً خوبی در آن زمان بدست آورد تک آهنگ‌های متعددی از علی عبدالمالکی منتشر شد.

آهنگ‌هایی مثل الوداع، تاکی باید، لباس عروست رخت عزاته و چند تک آهنگ دیگر حاصل همکاری مشترک این دو نفربود. علی عبدالمالکی همچنین در حواشی سال ۱۳۸۹ شروع به همکاری با تنظیم کننده‌های دیگر کرد تا به عقیده خودش کارهایش یکرنگ نباشد.

او اولین کنسرتش را در اواخر سال ۱۳۹۰ در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار کرد. از همان سال‌ها خبر آلبوم سوم وی به گوش می‌رسید اما هربار انتشار این آلبوم به سال بعد موکول می‌شد تا اینکه در سال ۱۳۹۴ آلبومی با عنوانمخاطب خاص بطور رسمی و مجاز توسط شرکت پخش دنیای هنر منتشر شد.

او مشغول تمرین با گروه میباشد تا برای اجرای بهمن ماه آماده گردد.

(49)

50
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>