حضور خواننده زن معروف به عنوان نوازنده در گروه بنیامین | فیلم

[mono_ir_video id=”80244″ qualities=”360,480,720,1080″]

حضور خواننده زن معروف به عنوان نوازنده در گروه بنیامین | فیلم

حضور خواننده زن معروف به عنوان نوازنده در گروه بنیامین موزیک سورپرایز دیگر از بنیامین بهادری برای طرفدارانش است.

بهادری که قرار است پنجم دی‌ماه 95 در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی به روی صحنه رود , با انتشار ویدیویی از حضور “ملان اوانسیان” یکی از خوانندگان زن ایرانی در گروهش خبر داد.

بنیامین در باره کنسرتش گفت: کنسرت یادشده فرق‌هایی با کنسرت‌های قبلی من دارد؛ اول این‌که اکران فیلم «سلام بمبئی» تاثیر مستقیم روی این کنسرت دارد و برنامه‌ریزی‌های زیادی برای تِم هندی این کنسرت و حضور عوامل فیلم در این اجرا شده است.

وی ادامه داد : اجرای قطعات فیلم برای نخستین‌بار در این کنسرت هم از دیگر برنامه‌ریزی‌هایی است که قرار شده بیشتر مورد توجه ما قرار گیرد.

این خواننده درباره ریسک حضورش در عالم سینما و نقدهای مثبت و منفی‌ای که احتمالا از آغاز اکران فیلم درباره او منتشر می‌شود نیز اظهار کرد: اگر کسی بخواهد بفهمد بنیامین بازیگر است یا نه، به نظرم در همان چند سکانس اول می‌فهمد که این شخص باید ادامه دهد یا نه و ربطی به نوع فیلمساز و قصه ندارد.

کنسرت «پری‌زاد» با تِم هندی و شامل قطعات موسیقی اجراشده در فیلم «سلام بمبئی» است که بهادری در آن بازی کرده است.

اما ملانی که این روزها از محبوبیت بسیاری برخوردار است کیست؟

ملانی متولد ۲۷ خرداد ۱۳۶۴ در تهران است. خانوادش از مهاجران ارمنی به ایران هستند، هم پدر و هم مادر هر دو موزیسین بودند و هرسه فرزند فعالیت های آنها رو ادامه دادند، ملانی خواننده است و استیو گروه مترو ۳۳ در ایارن فعالیت میکند و خواهرش رایسا هم آموزشگاه خوانندگی دارد و در ارمنستان نیز چندین کنسرت برگزار کرده است.

ملانی از سن ۱۱ سالگی با تشویق خانواده به هنرستان موسیقی وارد شد و مشغول یادگیری در ساز تخصصی ویولونسل شد.

 

 

 

 

(85)

86
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>