قطعه منتشر نشده حامی با همکاری فریبرز لاچینی | فیلم

[mono_ir_video id=”79923″ qualities=”360,480,720,1080″]

قطعه منتشر نشده حامی با همکاری فریبرز لاچینی | فیلم

قطعه منتشر نشده حامی با همکاری فریبرز لاچینی منتشر شد.

این قطعه با عنوان “نارنج و ترنج”  از ساخته های خود حامی میباشد. بابك صحرايى ترانه آن را سروده است . این ویدیو از همکاری استاد فریبرز لاچینی با حامی خبر می دهد.

حمید حامی  از خوانندگان پاپ ایرانی است که با موسیقی دانان بزرگی همکاری داشته است.

کنسرت حامی پس از گذشت پنج سال و به رهبری ارکستر «رضا تاجبخش» در حالی شامگاه ۸ دی ماه سال 94 در تالار وحدت برگزار شد که در همان ابتدای کار با حواشی زیادی از جمله «اعطای نشان درجه یک هنری» که البته از سوی دفتر موسیقی تکذیب شد و اتمام بلیت های این اجرا پس از گذشت دو ساعت از آغاز بلیت فروشی، روبه‌رو شده بود.

حامی به تازگی طی مصاحبه ای درباره آثار جدیدش و زمان انتشار آن گفته است:ان‌شاءالله اگر به بهمن‌ماه برسد، آلبوم را منتشر می‌کنم.من اصرار دارم که کارم به‌صورت فیزیکی و سی‌دی منتشر شود و با وجود ضرر و زیان مالی فراوان و این‌که تا به حال ضرر مالی زیادی را به‌خاطر این روند داشته‌ام و این بار هم شاید پیش بیاید، ولی بالاخره یک نفر باید پای ماجرا بایستد. البته شاید به صورت اینترنتی هم آلبوم را بفروشیم، ولی به‌صورت فیزیکی هم منتشر خواهد شد.

او ادامه داد: اسم آلبوم قرار بود «گندم‌زار» باشد، ولی به‌خاطر این‌که قطعه گندم‌زار از آلبوم حذف شد، اسم آلبوم مشخص نیست. آلبومی ترکیبی از کارهای الکترونیک و آکوستیک مثل همان عاشقانه‌های حامی – تاجبخشی است به اضافه یک عامل جدید به‌نام امیرمیلاد نیکزاد که تخصصش الکترونیک است. البته آن آلبوم آکوستیک با تاجبخش و بامداد بیات و عواملی که به مردم قولش را داده بودم، هنوز در برنامه‌ام هست و آن را شروع به ضبط کرده‌ایم که امیدوارم سال آینده منتشر شود.

 

(69)

70
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>