اجرای زنده محمدرضا عیوضی برای سریال کژدم ۳۳ محصول ۱۳۷۷ | فیلم

اجرای زنده محمدرضا عیوضی برای سریال کژدم ۳۳ محصول ۱۳۷۷

اجرای زنده محمدرضا عیوضی برای سریال کژدم ۳۳ محصول ۱۳۷۷

محمدرضا عیوضی در ۵۰/۱۰/۶ تهران دیده به جهان گشود محمدر ضا عیوضی تحصیلاتش را در مدرسه ی شهدای هفتم تیر و در دانشگاه آزاداسلامی در رشته ی مدیریت بازرگانی به پایان رسانده است علاقه به خوانندگی از همان دوران کودکی او را برآن داشت که وارد این عرصه شود، در سال ۱۳۷۷ با رواج موسیقی پاپ در ایران وارد عرصه ی موسیقی پاپ گردید وی از اولین خوانندگانی محسوب می شود که این سبک را در ایران رواج داده است.
در کارهای هنری ایشان به آثاری چون : رنگین کمون ، بر می گردم ، دختر شاه پریون و یه روز برفی
بر می خوریم . در حالی که چند ترانه در آلبوم های مشترکی چون : ایران من ، گلایه ستارگان عشق و به رسم یادگاری دارند.
لیست آلبوم های وی :
آلبوم یه روز برفی
آلبوم دختر شاه پریون
آلبوم رنگین کمون
آلبوم بر می گردم
آلبوم دل خوش سیری چند

عیوضی یک سابقه ی بازیگری را نیز در کارنامه ی هنری خود به ثبت رسانیده اند. گژدم۳۳ ، سریالی بود که ایشان در آن با نام سیامک شایگان در نقش یک جوان تحصیل کرده ایفای نقش نموده اند .
ایشان در سالهای اخیرنیز با همیاری و تلاش دوستان، موفق به دریافت مجوز تاسیس باشگاه فرهنگی ورزشی هنرمندان نوین گردید. از جمله اهداف شکل گیری باشگاه، سازماندهی و حمایت از هنرمندان در کلیه زمینه های هنری،از جمله موسیقی، تاتر، سینما، تلویزیون، هنرهای تجسمی، آهنگسازی و …. می باشد.

(187)

188
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>