اولین موزیک ویدئو رسمی گروه آوازی تهران , وکاپلا‌ | فیلم

اولین موزیک ویدئو رسمی گروه آوازی تهران , وکاپلا‌

اولین موزیک ویدئو رسمی گروه آوازی تهران , وکاپلا‌

تازه ترین کنسرت «وکاپلای» گروه آوازی تهران، با رهبری «میلاد عمرانلو» و پروفسور «هانری پمپیدو»، آخرین هفته از تیر ماه ۱۳۹۶ در «تالار وحدت» شهر تهران برگزار می شود. این در حالیست که چند تن ازنوازندگان توانای موسیقی کشورمان نیز در این اجرا به عنوان میهمان حضور خواهند داشت.

در راستای برگزاری دومین مستر کلاس رهبری کُر با حضور پروفسور «هانری پمپیدو»، گروه آوازی تهران به رهبری «میلاد عمرانلو» و این موزیسین فرانسوی، تازه ترین و متفاوت ترین اجرای خود را بروی صحنه می برد.

در این کنسرت که در تاریخ ۲۲ تیر ماه سال جاری برگزار می شود، «بهنام ابوالقاسم»، «بابک صفرنژاد»، «نیوشا بریمانی» و «کیا رکنی» در کنار این مجموعه آوازی، به هنرنمایی و نوازندگی می پردازند.

کنسرت پیش روی گروه آوازی تهران، به همت و نظارت آموزشگاه موسیقی «تنال» برگزار می شود. مستر کلاس پروفسور «هانری پمپیدو» نیز با همکاری این آموزشگاه و سفارت فرانسه، تدارک دیده شده است.

شایان ذکر است که «وکاپلای» گروه آوازی تهران، در ساعت ۲۱:۳۰ از تاریخ ۲۲ تیر ماه سال جاری، در «تالار وحدت» تهران برگزار می شود و قیمت بلیتهای آن از ۳۰ الی ۹۰ هزار تومان برآورد شده است. علاقمندان می توانند جهت خرید اینترنتی این بلیتها، به سایت www.tiwall.com مراجعه نمایند.

(۵۴)

55
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>