موزیک ویدیو تا باز نیایی سالار عقیلی و گروه قمر | فیلم

[mono_ir_video id=”83239″ qualities=”360,480,720,1080″]

 موزیک ویدیو تا باز نیایی سالار عقیلی و گروه قمر | فیلم

موزیک ویدیو تا باز نیایی سالار عقیلی از آلبوم تازه منتشر شده «از جان و از دل» به آهنگسازی نوید دهقان  به صورت اختصاصی در تیوال منتشر شد.

تصنیف «تا باز نیایی» کار مشترک گروه قمر به سرپرستی و آهنگسازی نوید دهقان و خوانندگی سالار عقیلی است که اخیرا در آلبومی با نام «از جان و از دل» منتشر شده است.

تعدادی از قطعات سی‌دی لوح اول آلبوم «از جان و از دل» عبارتند از «تا باز نیایی» با شعری از «علیرضا خیابانی»، «زلال»، «دیوانه» با شعر علیرضا خیابانی، تکنوازی تار، «صهبای بهار» با شعر علیرضا خیابانی، و «از دورها» است؛ همچنین تعدادی از قطعات سی.دی لوح دوم عبارتند از «دل ستان» با شعر علیرضا خیابانی، «ساز و آواز» شعر سعدی، اقبال لاهوری، «ساقیا» با شعر علیرضا خیابانی، «یاد» و «از جان و از دل» است.

نوید دهقان در آلبوم «از جان و از دل» به غیر از آهنگسازی این اثر و سرپرستی گروه موسیقی «قمر» تکنوازی ساز کمانچه را نیز برعهده داشته است؛ در این اثر موسیقایی بهزاد رواقی با ساز تار و علیرضا گرانفر با ساز سنتور به تکنوازی پرداخته‌اند و حریر شریعت‌زاده نیز با پیانو هم‌نواز آواز بوده است.

(177)

178
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>