هادی ساعی در واکنش به نتیجه انتخابات : تازه داشتم درس مدیریت شهری می خواندم که تیر خلاص به سمتمان شلیک کردند! | فیلم

هادی ساعی در واکنش به نتیجه انتخابات : تازه داشتم درس مدیریت شهری می خواندم که تیر خلاص به سمتمان شلیک کردند! | فیلم

هادی ساعی در واکنش به نتیجه انتخابات : تازه داشتم درس مدیریت شهری می خواندم که تیر خلاص به سمتمان شلیک کردند!

هادی ساعی، یکی از اعضای ورزشی شورای شهر، از اتفاق تلخ دعوای ورزشکاران در شورای شهر انتقاد کرد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ این قهرمان المپیک که یکی از اعضای موفق شورای شهر در دو دوره گذشته بود و هر بار هم به صورت مستقل توانسته بود یکی از شش نفر بالای راه‌یافتگان به شورا باشد، درباره آنچه در جلسه صحن شورا رخ داد، می‌گوید: «راستش دقیقاً نمی‌دانم، اما آقای جدیدی از ابتدای جلسه با دست به علیرضا دبیر اشاره می‌کرد. بعد هم سمت او آمد و ضربه‌ای به او وارد کرد. در طرف مقابل هم علیرضا دبیر ضربه‌ای را زد که فکر کنم چون انگشتر دستش بود، باعث خراش روی صورت عباس شد.»

او با انتقاد از این اتفاق می‌گوید: «متأسفانه در یک‌سال گذشته، با اتفاقاتی که افتاده بود، جو بدی علیه ورزشکاران در شورا به وجود آمد، در حالی که ما چند نفر نمی‌دانید چقدر در این یک دهه برای حضور مؤثر در مدیریت شهری زحمت‌ کشیدیم. خود من در این سال‌ها از اول رفتم و درس خواندم و مدرک مدیریت برنامه‌ریزی شهری گرفتم. تازه به مسائل شورا و مدیریت شهری آشنا شده بودیم. این هجمه واقعاً به دور از انصاف بود، اما بعضی رفتارها از سوی تعدادی از دوستان قهرمانمان، این مسائل را تشدید کرد. به طوری که باعث شد در انتخابات دوره پنجم شاهد عدم اعتماد مردم خوب‌مان باشیم. فکر می‌کنم دعوای امروز هم تیر خلاص به پیکر نیمه‌جان حضور ورزشی‌ها در مدیریت شهری بود که شلیک شد.»

(۱۴)

15
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>