خوشحالی طرفداران حسن روحانی در سعادت آباد تهران | فیلم

خوشحالی طرفداران حسن روحانی در سعادت آباد تهران | فیلم

خوشحالی طرفداران حسن روحانی در سعادت آباد تهران

“علی برکت الله” ؛ این خلاصه آن چیزی است که روز ۲۹ اردیبهشت بر ایران گذشت و برکت خدا بر این کشور نازل شد تا مردم حماسه را تکرار کنند وروحانی را برای دومین بار به عنوان رئیس جمهور خویش، برگزینند.

دوازدهمین دورهٔ انتخابات ریاست جمهوری ایران در روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ برگزار شد. همزمان پنجمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز برگزار شد. رئیس جمهور فعلی، حسن روحانی، مجاز به شرکت در انتخابات برای دومین بار پیاپی بود که با پیروزی قاطع در انتخابات ۹۶ جشن ملی در کشور به دلیل حضور باشکوه مردم به پا شد.

بر اساس مادهٔ ۳ قانون انتخابات ریاست جمهوری، وزارت کشور موظف است حداقل پنج ماه پیش از پایان دوره چهار ساله ریاست جمهوری (۱۲ اسفند) مقدمات اجرای انتخابات را فراهم آورد.

اسامی نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران که صلاحیت آنان مورد تأیید شورای محترم نگهبان قرار گرفته به این ترتیب است:

۱- سید مصطفی آقا میرسلیم فرزند سیدجلال

۲- اسحاق جهانگیری کوشایی فرزند حسن—————-> انصراف

۳- حسن روحانی فرزند اسدالله تعداد آراء : ۲۳۵۴۹۶۱۶

۴- سید ابراهیم رئیسی ساداتی فرزند سعید تعداد آراء : ۱۵۷۸۶۴۴۹

۵- محمدباقر قالیباف فرزند حسین ————> انصراف

۶- سید مصطفی هاشمی طبا فرزند سید ابوالقاسم

(۲۶۶)

267
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>