مصاحبه موج آنلاین با پدرام درخشانی در مورد آلبوم بزم بی جانان | فیلم

مصاحبه موج آنلاین با پدرام درخشانی در مورد آلبوم بزم بی جانان

مصاحبه موج آنلاین با پدرام درخشانی در مورد آلبوم بزم بی جانان :

محمد ذوقی – اختصاصی موج :

بزم بی‌ جانان آلبوم پدرام درخشانی ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ رونمایی شد.

 

مراسم رونمایی این آلبوم در سیزدهمین روز از اسفندماه در جمع اهالی موسیقی و همچنین علاقه‌مندان به موسیقی بی‌کلام در شهر کتاب فرشته تهران برگزار شد.

درخشانی اظهار کرد پس از ۳۴ سال نوازندگی، این آلبوم سخت‌ترین کاری بود که در طول زندگی‌اش انجام داده است. او همچنین خاطرنشان کرد برخی قطعات این آلبوم حدود ۲۰۰ سال قبل تولید شده‌اند که به نظر او حال زمان شنیدن آن‌ها فرا رسیده است.

این آلبوم ۹ قطعه‌ای، به لحاظ جنس موسیقی و همچنین تعداد نوازندگان، تفاوت زیادی با دیگر آثار این هنرمند دارد؛ چراکه در آن از موسیقی الکترونیک استفاده شده و برخلاف گذشته که آثارش با تعداد زیادی از نوازندگان اجرا می‌شد، بیش از هفتاد درصد سازها را خودش نواخته و تنها از چهار نوازنده یعنی میلاد درخشانی (عود)، هومن نامداری (کلارینت و ساکسیفون)، رضا تاجبخش و پاشا هنجنی (نی)) در این اثر بهره برده است.

آلبوم «بزم بی‌جانان» به آهنگسازی و تهیه‌کنندگی پدرام درخشانی، توسط نشر و پخش جوان از روز دوشنبه ۱۶ اسفندماه در فروشگاه‌های فرهنگی سراسر کشور قابل تهیه است.

(۶۵)

66
بازدیدها
در مورد نویسنده
- عكاس و خبرنگار حوزه هنر و موسيقي My instagram : mohammadhzoghi

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>