دغدغه حمایت از حیوانات در صفحه شخصی حسین بوشهری کارگردان مشهور موزیک ویدیو | فیلم

دغدغه حمایت از حیوانات در صفحه شخصی حسین بوشهری کارگردان مشهور موزیک ویدیو | فیلم

دغدغه حمایت از حیوانات در صفحه شخصی حسین بوشهری کارگردان مشهور موزیک ویدیو . وی در اینستاگرام خود نوشت:

!!!اشکم در اومد چرا آخه !!!
😕😕😀
توضیحات موسیقی ما درباره برادران بوشهری :

آنها دو نفرند. همه ویدئوهایی را هم که دیگران با کلی امکانات و چندین نفر نیرو می‌سازند، دو نفره تولید کرده‌اند و حالا به مرور تبدیل به نامی مهم در عرصه موزیک ویدئوهای داخلی شده‌اند. ماجرایی که با آزمون و خطا در سال‌های میانی دهه هشتاد از طریق شبکه‌های نیمه‌مجاز «ایران موزیک» و… شروع به کار کرد و به دلیل نبود حمایت و سیاستی صحیح، به فاجعه ختم شد. معدود چهره‌هایی هم که توانستند از طریق آن شبکه‌ها اسم و رسمی برای خود به دست آوردند، به مرور محو شدند و تنها چند نام ماندند.

برادران بوشهری «محمد و حسین» حالا نامداران این عرصه در ایران‌اند. بودن نام آنها در شناسنامه هر تیزر یا ویدئو کلیپِ مجازی می‌تواند اعتباری برای آن چهره باشد و وسوسه دیده شدن آن را بیشتر و بیشتر کند. اصالتاً شیرازی هستند و هنوز لهجه شیرازی‌های خونگرم در تُن صدایشان شنیده می‌شود. موفقیت در جشنواره «ققنوس» و دیده شدن ویدئو کلیپ‌های آنها در ماه‌های گذشته دلیل اصلی این گفتگو بود. هر چند در انتهای صحبت‌هایمان وارد بحث‌هایی شدیم که… خودتان بخوانید.

(۸)

9
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>